Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az exem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az exem az egyik legjobb barátommal lóg?

Figyelt kérdés
Az exbarátnőmmel nemrég szakítottunk és az egyik legjobb haverommal lóg nem tudom hogy viselkedjek ilyen helyzetben nem akarok féltékenynek tünni.
2010. máj. 20. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb haverod miért pont a te exeddel lóg például?!
2010. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hehh.. én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak fordítva.. vagyis én vagyok az ex-csaj aki az egyik legjobb haverral lóg.. és a volt pasim elkezdett velem bunkózni (pedig anno ő dobott ki, jópár hónapja..) meg ilyen flegmán meséli hogy hűűű a napokba mennyi csajjal talizik meg beülnek sörözni..

na te ne legyél ilyen, mert a volt barátnőd meg fog utálni. Fogadd el a döntését, hisz már azt csinál amit akar.. tudom, nehéz lesz :) Sok sikert

2010. máj. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
één is voltam íígy..legjobb baratnom a wolt pasimmal...hmm..háát ez van..de éllek méég :)
2010. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mond meg a legjobb barátodnak, hogy szép kis barát...

Meg, hogy a csajt megfertőzte a pinakobold.

2010. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!