Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan kocka emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan kocka emberek akiknek nehezen megy a csajozás, pasizás, mert inkább játszanak? Ismertek ilyen embereket?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Vagyok, de nem azért mert inkább játszom (mert nem), hanem azért mert nem látszatember vagyok, nincsenek olyan elfogadott menő hobbijaim mint "bulizás", full részegre ivás, cigizés, drogozás, és nincs vagánykodós mutogatós járművem sem, és nem vagyok nyomulós.
2017. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem ismerek ilyet, mert mind otthon kockul. Minél előbb kilép valaki ebből a virtuális világból, annál jobb. Az egyik leghaszontalanabb időtöltés, és ezt úgy mondom, hogy én is évekig játszottam. Ennél sokkal hasznosabb és értelmesebb dolgokra lehet az időnket fordítani, beleértve az ismerkedést is.
2017. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne tartsuk már az online játékot haszontalan hobbinak.. Igenis sok készséget tud fejleszteni, játéktípustól függően, ezt saját magam is megtapasztaltam. 3-4 dolgot simán fel tudnék sorolni.


Önmagában nem káros,ha meg túlzásba viszel bármit, akkor minden LEHET káros. Még a kajálás is. A hangsúly a mértéken van.


Amúgy én ismerek olyat nem egyet, aki játszik és drogozik is, szóval ez önmagában még e tekintetben sem jelent semmit.


Az én párom is játszik, több éve én is velük. Soha nem ment se az ismerkedés, se a kapcsolatunk rovására. A játék és a hobbi csak eszköz, az embernek kell mértéket tartani, de ez bármire igaz.

N

2017. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én viszonylag sokat játszom, és mindig is gamernek tartottam magam. De nem azért mert én ezt választottam a két dolog közül, hanem mert egyszerűen nem ismerek olyan lányt aki különösebben érdekelne. Mondjuk ha lenne barátnőm biztos nem töltenék ennyi időt ezzel, de nincs.
2017. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyeneket, és ha még véletlenül össze is jött egy csaj nekik, akkor is a játék volt a legfontosabb.


Én magam is szoktam játszani, és tudom, hogy fejleszt bizonyos készségeket, de azért a párkapcsolatomat sosem tudnám elhanyagolni egy LoL meccs miatt.


21/L

2017. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szeretek játszani. Tök sok embert ismertem meg játékokon keresztül akikkel élőben is találkoztam és jóban lettünk. Nekem segített sok téren. Nálam egyébként helyzet függő, van hogy hetekig nem érdekel egy játék se, máskor meg éjjel nappal. De mivel alapvetően dolgozok, edzek, végzem az itthoni teendőket, nagyon maximum napi 1-2 óra fér bele, aztán aludni kell.


L

2017. júl. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem alapból nehezen megy a csajozás, ezért kezdtem el inkább játszani.


Szívesebben ismerkednék inkább, de nekem az nem megy...

2017. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En kockulas mellet ismerkedtem meg exemmel.Ahogy alakult koztunk a dolog szep lassan abba hagytam a kockulast kezdetben kockulas kozben vele beszelgetes,kesobb tobb ido vele,kevesebb kockulas.Mint irtam ex...es igy utolag NEM ERTE MEG ABBA HAGYNI! Miert?Mert annyira magam alatt vagyok,hogy mar az sem kot le...pedig elotte nolifer modban uztem...suliban alvad/pihenes este pedig vilagosodasig nyomtam(uk).Most meg fel ora es mar nrm is erdekel...(Exgamer)
2017. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!