Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hordanál olyan ruhadarabot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hordanál olyan ruhadarabot, amiről a párod egyértelműen kinyilvánította, hogy ronda, és nem áll jól rajtad?

Figyelt kérdés
Viszont kényelmes, nem meleg a 40 fokban, és régóta kerestél valami hasonlót. Ráadásul te nem azt látod magadon benne, hogy gázul néz ki, hanem egészen tetszik, és szerinted nem rossz.
2017. júl. 10. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor ő nem látja akkor igen.
2017. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha nekem tetszik, akkor nem az ő jelenlétében hordanám

kecske-káposzta esete :)

2017. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ő elmondta a véleményét, istenem ízlések és pofonok, viszont nekem kell viselnem. Én szeretem, akkor ez van, hordom, senki véleménye nem számít.
2017. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én olyan ruhát nem vennék fel, ami "egészen tetszik" és "nem rossz", hanem csak olyat, ami 100%-ig tetszik, imádom és szerintem jól áll. Ilyen ruhát meg csak azért nem fogok nem felvenni, mert a páromnak nem tetszik, max. akkor nem veszem fel, ha együtt megyünk valahova.
2017. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen gatyám. Szerintem tök jó és én imádom, de barátom nem. Akkor veszem fel, ha nem vele van programom. :D
2017. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha nekem tetszik, akkor igen.
2017. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezt eleve úgy szoktam közölni, hogy nekem nem tetszik, szerintem ezért meg ezért nem áll jól, de hogyha ő szereti, hordja.
2017. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán, főleg most így nyáron. Elsődleges szempont nekem ilyenkor, hogy ne rohadjak bele és kényelmes legyen, ez viszont általában bő ruhákban szokott kimerülni, ami sokszor tényleg nem a legcsinosabb, de lesz*om.
2017. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!