Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bejelölnétek facebookon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bejelölnétek facebookon a barátotok testvérét, ha ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon furcsa kérdés, de nekem fontos. Szóval a pasim tesójával mostanában elég jó a viszonyunk.... Sőt túlságosan is jó. Jókat beszélgetünk, de néha erőteljesen érzem, hogy flörtöl velem. A barátom rámszólt, hogy miért nem vagyunk ismerősök facebookon. Nem merem bejelölni, mert félek, hogy még többet beszélgetnénk és nem lenne jó vée a dolognak. Szerintetek félreértené, ha bejelölném, vagy hagyjam az egészet.


20/L



2017. júl. 10. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
jelöld nyugodtan, családban marad
2017. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd ő bejelöl ha akar. A beszélgetés meg nem kötelező, pláne nem kell elmenni addig amíg flört van belőle. Csak az flörtöl aki látja h van értelme.. Szóval ne légy álszent. Én akitől nem akarok semmit azzal úgy is kommunikálok, h még véletlenül se gondolja, h bármi esélye van. A párom haverja is 1x részegen ölelgetni akart, folyton a vállamon keresztül átakart ölelni de mindig levettem a kezét, aztán észrevette magát. Ebből azt akarom kihozni, h ha te más jeleket adsz vissza, akkor nem fogja folytatni a másik...
2017. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajajj tetszik a barátod tesója?:)
2017. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó gáz vagy, már ne is haragudj.

Mit kell flortolni a baratod tesojaval? Pont vele?

Neked, hogy esne ha a baratod a lanytesoddal flortolgetne edesdeden?

2017. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, nem en flortolok vele, o nagyon kozvetlen.... Elhiheted, hogy nem akarom megcsalni a baratomat, de tulgondolni se akarom a helyzetet, mert ebbol csak en johetek ki rosszul. Konnyu kindig itelkezni, amig nincs valaki a helyzetemben addig marha konnyu erkolcsoset jatszani kommentben. Nem terveztem es nem is fogom megcsalni a baratomat, nem flortolok a tesojaval, csak szeretnem ugy kezelni a dolgot, hogy meg veletlenul se legyen belole problema es felreertes.
2017. júl. 10. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezo, ha szerinted is igy ok az egesz akkor miert tetted fel a kerdest? Miert magyarazkodsz ennyit? Miert gondolod ennyire tul ha "csak kozvetlen" a tesoja? Ja, most mar csak kozvetlen? A kerdesben flortolest irtal... Mno mindegy. En is joban vagyok a parom tesojaval, meg sem gondolom, h kiakarna velem kezdeni vagy tobbet akar. Szerintem te max nem tudod h mi a kozvetlen beszelgetes es a flort kozott a kulonbseg. Amugy aki ennyit magyarazkodik es hezital, h "mit fog szolni" akkor annak bizony vaj van a fule mogott... Es amugy is ha azt gondolod, h flortol akkor miert beszelsz errol a parodnak?! Nagyobb bajban leszel ha kesobb vagy mas modon derul ki h valaki tobbet akart mintha elmondanad.
2017. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hűűű de meg fog téged bhäszni, te Jóisten. :D
2017. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!