Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti bejelölnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti bejelölnétek facebookon hogy kivel vagytok kapcsolatban? Vagy megvárnátok amíg a fiú teszi meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

előbb a fiú tegye meg.

Bár őszintén szólva én nagyon le**arom ezeket az oldalakat, nekem még közös képem sincs fenn a barátommal, csak magamról van egy kép.

2011. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Agy.aszt kapok ettől a retardáltak fosbukától nem mind1 ki jelöl kit attya világ
2011. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos addig nem kapcsolat a kapcsolat, amíg nem írtad be Facebookon, Iwiwen, Hi5-on és három másik szabadon választott közösségi portálon, hogy kapcsolatban vagy xy-nal.
2011. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem, megvárnám, hogy a fiú jelölje be.
2011. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

nem mindegy könyörgöm?

ha ettől nem kapcsolat a kapcsolatod, akkor ennyi vagy! Kis unatkozó nettini vagy, semmi több!

2011. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

egy idő után énmár magamtól is bejelölném


a retardáltaknak meg mondom, akiknek arra van eszük h beszóljanak,d e arra már nem h válaszoljanak....nem egészen ez volt a kérdés h ettől lesz e a kapcsolat kapcsolat...hamár fennvagy vmi közösségi oldalon és pasid is van, akkor most vagy beírod vagy nem, ez a te döntésed, ettőlmég nemleszel fogyatékos mert beírod h KAPCSOLATBAN v egyedülálló

2011. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:54


szerencsére van harmadik variáció: nem írsz be semmit és nem rakod ki, hogy épp kapcsolatban vagy-e. És lám, máris elmúlt a probléma.

2011. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 szamóca. ***** válasza:
48%

ojaj. a technika megnehezíti az életet.

háde...nemmindegy?:DD

2011. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én nem jelölném be ha lenne barátnőm nem attól szeretjük egymást h be van e jelölve a másik
2011. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ÉN fiú vagyok de azt se tudom hogy hol kel azt bejelölni, amúgy meg tök ciki lehet hogy ha szakítotok akkor meg ki írja üzi falra azt mindenki látja xD
2011. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!