Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom arany nyakláncot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom arany nyakláncot akar venni és nem tudok döntetni hogy melyiket vegye meg. Véleményt írnátok?

Figyelt kérdés

Ezt a két linket küldte el: [link]


[link]

Melyik jön be nektek jobban?Kor nem-et írjatok elöre köszi


2017. júl. 10. 14:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A sárga elég cigós.Az első jobb.
2017. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Vedd az elsőt. A második szemei könnyen szétjöhetnek.

30/f

2017. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A fehérarany szebb és értékesebb, de férfinek leginább egyiket se.
2017. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
*leginkább
2017. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Egyiket sem hordanám, egy jó könyvet és egy romantikus vacsit többre értékelnék. Ha viszont muszáj választani, akkor az elsőt, a második szerintem ízléstelen.

22/L

2017. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

hát.. egy úriember elég kevés ékszert hord.


Karóra (minőségi), esetleg mandzsetta gomb, és nyakkendő tű. Gyűrűt egy esetben, ha az jelent valamit (jegy gyűrű, végzős gyűrű, ilyesmi).


Mivel manapság elég kevesen hordanak folyamatosan inget, és így a 3-ból 2 kiesik, így leginkább az óra marad meg minőségi férfi ékszernek.


De azt senki nem mondta, hogy a kérdező párja úriember, lehet, hogy arrafelé a fux a menő :D

2017. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Először azt hittem hogy neked akar venni, magának akar nyakláncot?

Egy férfi nem hord ilyen szarokat.

2017. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
15. vagyok, valószínűleg félreértettem és a srác magának akarja, nem neked veszi. Ezesetben szerintem inkább tegyen le róla, suttyó és nevetséges, ha egy férfi aranyláncot és ékszereket hord.
2017. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha neked:

szerintem a fehérarany ízlésesebb.


Ha magának:

amelyik neki tetszik. Én a magam részéről irtózom ezektől egy férfin, tehát egyik sem. Tényleg ilyen műmájer helyimenőcsávó érzetük van.

2017. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Barna bőrhöz jobban passzolnak a meleg színek, így szerintem a második.
2017. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!