Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, lány, aki olyan férfihoz vonzódott akit rosszfiúsként jellemez? Milyen volt, jellemezné, miért bomolt érte? Férfi válaszokra tojok.21/N

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, ez mennyire számít rosszfiúságnak, de olyan pasikért szoktam odalenni, akik nem mutatják ki az érzelmeiket, titokzatosak. Az a baj, hogy az ilyen ismerettségek nemis szoktak sokáig tartani, mert pár hét után megkattanok attól, hogy úgy érzem, nem vagyok elég fontos az illetően és az ilyen független pasiknak valószínűleg soha nemis lennék igazán az. Ördögi kör.

21L

2017. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen volt. Nem is egyszer. Most tartok ott 21 évesen, hogy nem szeretnék több rosszfiút. Elegem van abból, hogy kihasználnak, hogy egyszer a tenyerüken hordoznak máskor meg végigtaposnak. Tudod mit csinálnak ezek a hernyók? Hát képzeld el azt az esetet amikor halál szerelmes voltam egy srácba 6 hónapig ilyen járunk is meg nem is kapcsolat volt tehát ez a 2 hetente 1x tali, arra jó voltam, hogy mutogasson. Úgy váltunk el egymástól, hogy lelépett szó nélkül... se puszi se pa se magyarázat egyszerűen eltünt. Eltelt fél év és újra bepróbálkozik mondanom se kell, hogy teljesen kiábrándúltam. Most is volt egy rosszfiúm most is őt siratom, de már tényleg nem akarok szenvedni..nem éri meg. Keresek inkább egy olyan embert aki szeret és megbecsül, aki tudja kezelni a nőket..hozzáteszem, hogy nem keresek egy papucs embert aki a szoknyám alá bújik csak egy rendes srácot szeretnék aki nem töri össze a szívemet
2017. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

ezt kifelejtettem Szóval a rossz fiúkba az a vonzó, hogy nem másznak rád, adnak teret és tőlük dícséretet kapni más, mint barkitől ha ők mondanak valami szépet az maga a karácsony..tulajdonképpen úgy szeretnek, hogy igazából nem szeretnek csak akkor ha azt ők éppen úgy óhajtják. Altalaba ezek mögött a rosszfiúk mögött ott van az is, hogy magabiztosak abban, hogy nem akarnak kapcsolatot mi nők pedig elakarjuk érni naluk azt, hogy figyeljenek ránk kuzdunk az elcseszett szeretetükért.. ennek hattereben meg lelki okok állnak h egy nő bizonyítani akar, valakinek..

Kb ennyi a lenyeg szerintem

2017. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
#1 vagyok, #3 nagyon fején találta a szöget. Bókot kapni egy nem érzelmes pasitól...olyan dolog, ami nem jár akárkinek. Egy ilyen pasi szeretete különleges dolog és az ember szereti különlegesnek érezni magát. Ennyi a kulcs.
2017. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Csak azt hozzáteszem, hogy az ilyen pasik általában soha nem esnek szerelembe :D
2017. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez igen! Ilyen őszinte, válaszokat még nem láttam/halottam nőktől ezzel kapcsolatban, és azt sem hogy kielemzik magukat hogy mitől van ezt.


Azért a femináciktól lehet megkapjátok, épp azért mert jó irányban vagytok.

2017. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3:Ez nem vonzó dolog,csak rossz az ízlésed.
2017. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hármas kitűnően megfogalmazta azt, amit soha nem tudtam, pedig én is többször átéltem, most is ez van.
2017. júl. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az en exemet ilyennek szoktak jellemezni.Rosszfiu..

Szerintem meg bizonyos tekintetben onbizalomhianyos(ezt o is elismeri) es komplexusos.

De kulso szemlelo azt latja,hogy laza,nagyszaju,bulizik,megfektette a fel varost. O allitja a kozonsegnek,hogy minek a komoly ,ejjeli no van annyi.

Csak az igazsag meg nem ez. Nagyon is komolyat szeretne o ,meg gyereket. Es a viselkedese sem ez,egy kapcsolatban bujos es erzelmes.


Jokat szoktam mosolyogni,mikor hallok jellemzeseket a nagy rosszfiurol. :)

2017. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!