Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek majd, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek majd, ha nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Meg ismerkedtem Facebookon egy nagyon helyes pasival, csak képeken nagyon más vagyok... Sajnos van egy nagyobb hézag a fogaim közt.. Tudom tehetnek ellene, de azt mondták, hogy ezen már a fogszabalyzo se segítene, annyira szét áll :( eddig szinte mindenkinek tetszettem akivel találkoztam... De ő más, ő optimista, szereti magát, tényleg jól öltözködik, ad magára, ahogy én is, csak hozzá valami tényleg hogy nagyon full lány illene... Mit tegyek? 1het múlva akár találkozni, és több hónapja beszélünk.
2017. júl. 14. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan a fogam, megértelek. Valakit nem zavar, valakit egészen biztos, hogy igen.
2017. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én fogaim meg sárgásak (nem úgy mint a cigis-kávés embereknek, hanem alapból, elvileg örökletes, apám és nagyapám foga is ilyen színű), és azt is utálja minden nő. Szóval jobb ha nem mosolygok...
2017. júl. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy 22eves "baratom" aki aranyosak tartotta.. Pedig tényleg nagyon csúnya xd
2017. júl. 14. 00:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor, amit magadon hibának látsz, az másnak fel sem tűnik. Vagy feltűnik, csak tetszik neki, elfogadja, esetleg cuki vagy attól. Szóval sztem kár ezt felnagyítani ennyire.... Hameg nem teszel neki, makd tetszel másnak.
2017. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyin múlna a dolog akkor jobb ha el engeded.

Ha adsz magadra, ápolt vagy + egy hónapja beszéltek, nekem tuti hogy nem lenne problémám ezzel hisz ha nagyító alá teszed nála is találnál hibát.


A másik dolog hogyha nincs kellő önbizalmad bele se menj mert nem lenne hosszú kapcsolat feltéve ha nem is vágysz rá. Sok sikert.

2017. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat, meg fogadom a tanácsokat! Tényleg nagyon rendesek vagytok, ment is a zöld kéz mindenkinek! :))
2017. júl. 14. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a zsírpárnáimmal vannak problémáim, ruhában veszett jól tudok kinézni, de mikor odakerültünk a párommal, hogy vetkőzés, mondtam neki, hogy azért nem lesz ugyanaz az élmény. Mondta, majd ő eldönti. Szereti a párnáimat. :D

Te nem tehetsz semmit, ráadásul egy igazi semmirevaló részletkérdésen párázol. Nem kell.

2017. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy emiatt posze is vagyok, az sz betűket úgy hallják mások, mintha f-et mondanék... :(
2017. júl. 16. 01:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül jól sikerült, akar meg találkozni, és azt mondta elobe szebb vagyok mint kepekeeeen
2017. aug. 11. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!