Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi lehet? Tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lehet? Tetszem neki, majd beszól? :O (hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy fiú,tipikus szép fiú,csajok olvadoznak utána.17 éves.Meg tetszettem neki,ezt még mindig nem fogtam fel,mert jó pasi stb. és azt mondta,hogy most nem szeretne velem járni,későbbre tartogat,később kellek neki.. mondok oké.néha rám írt,buliban egyszer megcsókolt,persze részegen,mert józanon besz*ri.Néha beszéltünk,irt smst,facebook stb. akkor 1 hétig semmi és tegnap este rámirt,az elején nagyon aranyos volt,utána nyomolós,szokása,hogy néha nem köszön ezt szóvá tettem és azt irta hogy:ha az ember szerelmes,nem tud hogy viszonyúlni a másikhoz.. :o én csak néztem.. erre szóba jött a szépség stb.és azt mondta hogy nagyon de nagyon szép lány vagyok,csak a súlyommal van egy kis gond.. 173cm 67kg vagyok 16 éves. :/ de nem kövér van rajtam de szerencsére egyenletesen oszlik el.. erre irom neki hogy köszi ez aztán jól esett erre kérdezte hogy megbántott és a végén össze vesztünk nem is keres.. most mi lehet?nyomul,utána meg beszól? tetszem neki az 100%! de mégsem értem
2012. máj. 16. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen paraszt és nem tud udvarias lenni.
2012. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt is irta,hogy:látszik,hogy nem adsz magadra,mert más lányok úgy jönnek suliba,mint bálkirálynők,te meg nem.. - nem sminkelem suliba magam
2012. máj. 16. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Bálkirálynő???? Ez nem amerika!
2012. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a pasik már csak ilyen bunkók. jobb, ha beletörődsz. velem is történt hasonló, egyszer beszólt, hogy van némi felesleg a hasamon (pedig a hasamba aztán nem lehet belekötni!), aztán később utalt rá, hogy nem nézek ki jól. azóta kiderült, hogy csak ilyen a stílusa, és ezeket egyáltalán nem gondolja komolyan, csak keresi a lehetőséget, hogy beszóljon másoknak. ettől érzi magát biztonságban. aztán, pár hónappal később összehaverkodtunk, mindenfélét megbeszéltem vele, újabb pár hónap múlva meg rám mászott. az összebarátkozás az után történt, hogy megmondtam, milyen rosszul esett az, amit mondott, és egy fiú haverom meg szépen beolvasott neki. ez után szépen bocsánatot kért, és elmondta, hogy nem akart megbántani, nem is tudta, hogy ilyen sértő lehet, amit mond. szóval szerintem csak mondd meg neki, hogy mennyire rosszul esett neked az, amit mondott. simán lehet, hogy nem is tűnt fel neki, meg nem sértő szándékkal "szólt be". a pasik tényleg ilyenek. elefánt a porcelánboltban... drukkolok, hogy megoldódjon!

18/L

2012. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Meg is fogom!Mert tényleg nagyon rosszul esett!
2012. máj. 16. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
úristen de tapló..ha nekem ilyet beszólna egy fiú tuti nem keresném többet sőt vissza is oltanék:D
2012. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy én bele vagyok zúgva.de egyre jobban kezdek mást érezni ez után..
2012. máj. 16. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!