Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy fél év telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy fél év telt el és mindig nem vagyok túl az exemen? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Lelkileg már teljesen roncs lettem.nem volt azòta nap hogy nem jutott eszembe. Pedig csùnya dolgokat művelt. Meg kellett volna utálnom de még se tudom kiverni a fejemből. Pròbáltam 1 hònapja másik férfival elfelejteni de esìrtam magam ott az ùj srác előtt mert olyan érzésem volt mintha megakartam volna csalni.

Szakìtás után 2 hònapot nagyon nehezen éltem tùl pedig én szakìtottam. Utána kezdtem jobban lenni. Most meg egy hònapja megint padlòn vagyok. Nem igazán tartjuk a beszélgetést egymás között. Párszor megpròválta rendbe hozni amit elrontott de tényleg nagyot hibázott és fáj de nem engedem magamhoz közel már.mit tegyek?

20 éves/L


2017. júl. 15. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, éled az életed. Közhelyes, de az idő megoldja.
2017. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit csinàlt a sràc?
2017. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolom megcsalt, nem igaz?
2017. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg konkrétan. De volt egy csaj aki tapadt rá ő pedig sose küldte el. Inkább megtartorta másodiknak hogy ha velem valami nem fog menni akkor megmarad tartaléknak.
2017. júl. 16. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!