Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nagyon makacs ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon makacs ez ügyben mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a párommal.Mindketten komoly kapcsolatot akarunk és ahogy beszélgettem vele elmondta hogy csak akkor vesz el ha minimum 4 gyerek lesz.Ezt gondoljam át és ha igen akkor megkéri a kezem.Szerintetek is sok a 4 gyerek?

Anyagi gondokkal sehogysem küzdenénk mert a párom családja tehetős de szerintem akkor is sok.


2017. júl. 16. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze olyan pasival, aki így előretervezget és bármire is rá akarna kényszeríteni.
2017. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék.

Mi az hogy feltételhez köti a házasságot?

Meg 4 gyerek? Ember, fel is kell ám őket nevelni, foglalkozni és törődeni kell velük nemcsak megcsinálni.

H..lye ez az ember, de te választottad.

2017. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
2017. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteges.....34f
2017. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Beteg àllat a barátod. Még jó,hogy van rajtam pelus az ilyen "férfiaktól" kiráz a hideg.


19/L

2017. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem csak bunkó, önző, erőszakos, hanem még hülye is.

Mégis hogy tudnád te azt garantálni, hogy négy lesz? Mások egyért, kettőért is évekig szenvednek. És ha a harmadik után történik valami, és nem lehet több? Akkor elhagy, és másnál próbálkozik néggyel?


Ott hagynám az ilyen pasit, véletlen se mennék hozzá.

2017. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint ő feltételekhez köti a kapcsolatotokat,ez zsarolásnak is tekinthető.De mindenképpen elvárásokat támaszt az irányodba és ez önzés.És mi van akkor ha véletlen nem lehetne gyereketek?Elhagyna? Vagy ha két gyerek után azt mondja az orvos több nem lehet mert komplikációk voltak? A helyedben még megkérdezném azt is tőle,elbeszégetnék vele arról,hogyan reagálna ha valamelyik gyerek testi vagy szellemi fogyatékossággal jönne a világra? Vállalná?Ilyen dolgokkal jó tisztában lenni és attól függően ezekre a kérdésekre milyen választ ad döntenék a kapcsolat jövőjéről.
2017. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"A családja tehetős." És a családja fogja eltartani a gyerekeket? Szerintem amúgy azzal nincs gond, hogy ő 4 gyereket akar, joga van annyihoz, amennyit szeretne, csak az ilyen dolgokat a kapcsolat elején kéne letisztázni, mert ha te 1-2 gyereket akarsz, ő meg egy fél focicsapatot, akkor nem tudom, miért voltatok együtt 2 évet.
2017. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na tudod mikor...

Azért a gyerekszülés nem annyi, hogy lemész a sarki közértbe és veszel egyet.

9 hónapig kell hordanod, fájdalmal, rosszullétek mellet, megszülnöd, miközben a testednek sem tesz túl jót, majd jódarabig nem aludni, fáradtnak lenni, stb,mert gondolom ő nem foglalkozna sokat vele. Egy ürítés és kész.


Mi vagy te? Tenyészkanca, aki szótlanul megfial neki? Mert az ő szemében az vagy.

2017. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!