Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok a makacs lányokról?

Figyelt kérdés

Egyébként nagyon kedves, és aranyos természetű, de sokszor nagyon makacs is tud lenni. Erről ti mit gondoltok? Vagy ez miatt már esélye se lenne nálatok?


L/19


2015. nov. 22. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a makacs lányokat.
2015. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
jóféle megerőszakolom!
2015. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
dugni kell, ha makacs...a jó szex mindenre megoldás
2015. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hm, nem igazán kedvelem őket, ezért ha bebicskázik a makacssága, elkapom és kikötözés, majd farokkal arconcsapkodás a büntetése minimum.
2015. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De miért baj az?
2015. nov. 22. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miben nyilvánul ez meg. Ha például költözni kell mert itt nincs munkahely de a lány mindenáron maradni akar mert itt a tesó meg az anyuci akkor az idegesítő, mivel abból nem lehet megélni. Vagy ha szeretném elmondani neki a véleményem ami nem biztos, hogy egyezik az övével de meg sem hallgat mert ő akkor se csinálja másképp az is ruhadtul bántó számomra. Legalább hallgasson végig és használja az eszét néha. A makacsság nem igazán vall intelligens viselkedésre sajnos ÉS ezt nem függ össze a lexikális tudással. Ez utóbbit külön kiemelném mert van lány ismerősöm akinek MSC diplomája van és a doktorit csinálja de ettől függetlenül az életben még föld hülye és makacs, ha ő valamit elhatároz akkor az úgy van akkor is ha a világ legnagyobb baromsága.
2015. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6: Gyakorlatilag ezért.


Van egy lány ismerősöm, aki borzasztóan makacs. Munkalehetőség nincs nagyon a környéken ezért inkább jó szar helyeken dolgozik, alacsony fizetésért és hihetetlenül megalázó főnökökkel csak azért, mert nem hajlandó otthonról elmenni. Mellette pedig van egy barátja, aki le se szarja, ritkán is találkoznak, de nem hajlandó lecserélni egy normális férfira.


Nekem még akkor sem kéne, ha szerelmes lenne belém, mert egyszerűen idegőrlő egy ilyen lánnyal együtt lenni.

2015. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te magadról beszélsz:/

Orvosold a problémád;)

2015. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát együtt élni biztos nem. De még egy 19 éves lány nagyon sokat változhat.
2015. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennek én is áldozatul estem. Azon kívül hogy makacs, még önbizalomhiány, félénkség is van benne. Csak nem meri, nem tudja se nekem, se senkinek kibeszélni őszintén. (egy volt kapcsolata miatti csalódás.) Úgy szakított hogy el se mondta az okát. Hiába kérdeztem-faggattam. Bizonytalan, csak igérgetett-hitegetett, az időt húzta. A makacs nő, sokszor az ellenkezőjét teszi, mint amit valójában akar, szeretne. Ezzel bántva a másikat. Így hiábi is kitartó és türelmes az ember, ha homokba dugja a fejét a nő, akkor ott vége. Még ha magának hazudik, akkor is szent a szava.
2015. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!