Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már Sugar Daddy-nak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már Sugar Daddy-nak számít ha a pasi nem sokkal idősebb (mondjuk 5 évvel), de a csaj ingyen lakik a pasi lakásában?

Figyelt kérdés

Mármint a pasi is örökölte a lakást vagy házat vagy vették neki a szülei, de lényeg, hogy az övé és a csaj benne lakik és így ki van szolgáltatva neki, tehát ha más pasira ránézne vagy megcsalná akkor mehetne az utcára.

Ez szerintetek már egy Sugar Daddy kapcsolat?


2017. júl. 16. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha nekik így jó, kit érdekel, minek nevezzük.
2017. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Akkor en is suggar daddy voltam. :D

Szerettem a lanyt, s probaltam tamogatni, mivel palyakezdo volt, szerintem ez egy normalis kapcsolatba belefer. Azert vagyunk, hogy segitsuk egymast, cserebe takaritott, meg mosott, neha bevasarolt, amint lett munkaja beleszallt a rezsi egy reszebe.

2017. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha párkapcsolatban vagytok, akkor nem.

Ha csak dugni használ a lakásért cserébe, akkor qrva vagy.

2017. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadtul nem az.

Nekem is van egy kis lakásom, ketten élünk benne párommal. Nyilván nem fogok albérleti díjat felszámolni neki (xD), és külön albiba sem fogok költözni vele, hiszen itt van egy lakás...

Most akkor én Sugar Mommy vagyok...? x'DDD

2017. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az lenne.
2017. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4


Lehet, hogy ez poénosan hangzik, de Sugar Mommy vagy :D


Mit tennél ha a pasid megdugna egy más nőt a te lakásodban és rajtakapnád? Feltételezem kidobnád a lakásodból és az utcára kerülne. Tehát korlátozva van a szabadsága, tehát te vagy a domináns az erősebb fél a kapcsolatodban mert függ tőled a pasi.

2017. júl. 16. 14:12
 7/13 anonim ***** válasza:
A nő, ha csak érdekből van vele, akkor igen, ha szerelemből akkor élettársak.
2017. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt vannak, akkor valóban nem Sugar Daddy kapcsolat. A sugar daddy-s ugyanis arról szól, hogy van egy csaj, és bizonyos szolgáltatásokért cserébe fizet neki a pasi - mint egy prosti, olyan, csak nem félórára szerződnek, meg luxus körülmények között zajlik ugye.


Az meg szerintem természetes, hogy ha valaki megcsal, akkor kidobom a francba. Akkor is, ha épp együtt élünk, és nincs hová mennie. Azonban nem a lakásért, pénzért cserébe kell hűségesnek maradni egy kapcsolatban, hanem mert alap dolog a hűség, a szerelem/szeretet és a tisztelet jele. Ha pedig elárult a másik ember, akkor miért legyek vele?


21/L

2017. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem.

Azért mert egy kapcsolatban az egyik fél többwet tud beleadni anyagilag, az nem sugar daddy.


A rendes sugar kapcsolatban a daddy (vagy mama) mocsok gazdag. Ráadásul nem is kiszolgáltatott, helyzettel visszaélő a kapcsolat, hanem közös anyagi megegyezésen alapul, inkább üzleti kapcsolat, mint érzelmi, persze előfordul hogy megszeretik egymást.

A sugar daddy nem 50ezres lakbért fizet a csajnak, hanem jóóóóval többet.

2017. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem :) Ha nem arról van szó,hogy szexért cserébe ott lakhatsz.

Még ez is jobb lenne,mint a mostani lakhelyem,életem

:D

2017. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!