Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet érzek iránta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom. Már kiskorunk óta ismerjük egymást. Tud rólam mindent. A pasizásaimat a csalódásokat azt is, hogy én miként bántam a pasikkal. Viszont az utóbbi időbe, alig várom, hogy írjon és fura érzés fog el, izzad a tenyerem és mintha ilyen varazs hormonok törnének ki belőllem :D nehéz így leírni..viszont ez azért fura mert egyáltalán nem tetszik. Nem az esetem és mint partner se tudnám vele elképzelni. Csak az ézéseket vagy a hormonokat nem értem, hogy miért törnek ki belőlem ezek? Azt tudom, hogy ő neki bejövök, bár szerintem ő se jönne össze velem, mert tudja milyen vagyok. Szóval az eszemmel mindent tudok, csak tényleg rá gondolok és mély érzések fognak el. Hiányzik. Normális ez? Hogyan kezeljem?
2017. júl. 16. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs barátod. Belső lényed arra vágyik, hogy megtaláld életed párját. De mivel (valószínűsítem) nincs senki a láthatáron nálad, ezért ezt a régi barátot kódolja az agyad mint lehetséges alternatívaként. Ezért érzel többet iránta.
2017. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!