Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszautasítok egy pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasítok egy pasit, csak azért mert barátnője van, akkor megmaradhat a barátság vagy felejtős? Félek, hogy elveszítek egy barátot. Többet érzek iránta attól, de úgy tartom fairnek, ha lezárja a kapcsolatát, amit nem akar megtenni.

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg tudnál bízni egy ilyen emberben, azok után hogy elsődleges tanúja voltál ilyesminek? Én nem hogy nem jönnék össze ilyen gerinctelen emberrel, ismerősömnek sem nevezném többet.
2017. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az csak rajtatok múlik. De tisztellek, hogy ennyi erő van benned. Én volt, hogy nem tudtam ellenállni egy lánynak, miközben nem lépett ki a kapcsolatából, de tanultam belőle, és nem is tenném meg többé, szóval nagyon jól teszed, amit teszel. Vagy zárja le, ha jelentesz annyit neki, vagy maradjatok csak jóban, ha sikerül. Ha nem, akkor meg azt se. Mindkettőtöknek úgy a jobb akkor.
2017. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz olyan emberrel barátkozni, aki szégyentelenül telibecsalta volna a párját, ha lett volna rá lehetősége? Nem undorító az ilyen számodra?
2017. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék és nem is akarnék ilyen emberrel barátságot se többé..
2017. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és nem akarok tőle elszakadni, viszont magamat sem alázom meg, hogy csak a szeretője legyek. Nagyon nehéz
2017. máj. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!