Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok piacon dolgozna? Ez lenézendő dolog?

Figyelt kérdés
Nem merem elmondani senkinek mert félek az előítéletektől, hogy lenéznek.
2017. júl. 17. 09:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavarna, ha a társam egy ingyenélő, potyázó, segélyekre leső láncdohányos csaj lenne. De mivel az ilyeneket nem bírom, eleve össze sem jövök hasonlókkal.


Most komolyan, mi lenézendő lenne azon, hogy valaki piacon dolgozik? Akkor azok is szégyelljék magukat, akik a sparban vagy tescóban kasszáznak?

2017. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én informatikusként mentem ki apámmal néha piacozni hétvégente


elég változatos milyen emberek vannak ott, de nem hiszem, hogy lenézendő munka lenne, jó persze nem kell hozzá végzettség, meg "bárki eltudja végezni", de attól még igenis lehet jól csinálni és lehet sz4rul is!


az nagyobb szégyen lenne, ha nem dolgozna már hónapok óta, csak otthon tengődne

2017. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit takar a piacozás. Ha seftelés a mindenféle gagyi árukkal, meg innen-onnan összeszedett drágábban eladott cucc, lomizás meg egyebek, ami egyes körökben nagyon népszerű... az nem tetszene, ezt az életérzést én nem tudom átérezni.

Ha szimplán csak árus, rakodó, akármi, azzal szerintem nincs gond. Tisztességes munkát sosem kell szégyellni, nem számít, milyen!

2017. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne lenézendő...? Számomra nem az.
2017. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Van más végzettségem is, és nem ebből akarok megélni, csak segítek a szüleimnek, de úgy érzem mintha megvetve gondolnanának rá az emberek. Szégyellem.. nem limlomosok vagyunk, nem is ciganyok semmi ilyesmi.
2017. júl. 17. 09:47
 6/16 A kérdező kommentje:
Jah es pont a limlom cigány sztereotípiák miatt félek
2017. júl. 17. 09:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akinek negatív a véleménye, vidd el egyszer magaddal, lássa, hogy mit csinálsz. :) Szerintem nincs ezen semmi szégyellnivaló.
2017. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Engem az zavarna ha a pasim egy munkakerülő senki lenne aki nem akar semmit az élettől. Szerintem legyél rá inkább büszke hogy szorgalmas,dolgozni akaró ember,vagy ha szégyelled add nekem!Beállok én mellé szívesen dolgozni!

23L

2017. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne lenézendő dolog??? Ne idegesíts már! Az a lenézendő, ha valaki élősködik másokon. A munka soha nem ciki.
2017. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Hogy a répa, zeller, paprika? 😃😂 Nem zavarna.
2017. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!