Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik a "rosszfiúból jófiú"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a "rosszfiúból jófiú" dolog, vagy csak kislányos ábránd?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon az utóbbi ismerkedéseim alapján, hogy mindig ugyanolyan típusú pasikba zúgok bele: értelmes, sikeres, komoly, de ugyanakkor humoros, úriemberként viselkedő férfiakba, akik nem nyomulnak túlzottan, érezni, hogy függetlenek, kissé távolságtartóak, nem engednek közel magukhoz akárkit. Tehát ezek a tipikus Christian Grey jellegű pasik.


Viszont, a bökkenő pont az velük, hogy nem szeretnének igazán elköteleződni, nem nyílnak meg kellően egy kapcsolatban és nemis töltenek velem elég időt. Így az ilyen ismerkedések nemis hosszú életűek és tudom, hogy nem mellettem fognak megváltozni, nem mesében élek. Vagy mégis van ilyen? Érdemes erre várni, vagy az ilyen pasikkal nem érdemes hosszútávra tervezni?

21N



2017. júl. 16. 11:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Kislányos ábránd. Téged is csak meg fognak dugni az ilyenek.
2017. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Biztos velem van a baj, de miért "rosszfiú" az a típus, amit felvázoltál? Ha megfeszülök, sem látom a bad boy-os vonásokat.
2017. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem van ilyen, én is így vagyok sajnos. Ezek a zsánereim, és ettől szenvedek pont, hogy ugye nincs ez a tenyerén hordozás, ami nem is akkora baj (ne 5 percenként kérjen helyzetjelentést) de azért írjon, keressen ő is magától, ne hanyagoljon el stb.

De persze ő nem csinálja, vagy nem tart fontosnak, vagy úgy gondolja majd jön a következő vagy én nem vagyok nagy szám, nem tudom.


Nem vagy egyedül nem csak te szenvedsz ettől. De megtudnak változni. Baráti körben van egy ilyen páros. A barátnő átnevelte a rosszfiút, csak hogy a srác most meg papucs lett. :( És már nem is olyan a varázsa.


Szerintem az ilyen "rosszfiúk" azért vonzanak annyi nőt, mert sugározzák h nem lesznek akárkié, meg kell őket szelidíteni, vagy legalább is megtalálni a kulcsot hozzájuk, (ami nem feltétlen a szex)!


Szóval létezik, bár velem most a jófiúból rosszfiú van jelen.

2017. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
Ja amúgy, nem rosszfiú típust vázoltad fel hanem a megközelíthetetlen típust! :)
2017. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
#3 igen, pont erre gondolok, van bennük valami kihívás, ők nem jönnek össze akárkivel. Lehet nemis akarnak, de nyilván ezt nem mondják :D
2017. júl. 16. 11:18
 6/35 A kérdező kommentje:
#1 az ilyenek nem feltétlenül csak a szexre mennek, sőt. Elvisznek randizni, igényes helyekre, tényleg nem siettetitek a szexet, nemis tesznek rá semmilyen utalást, várnak heteket is és utána is ugyanúgy keresnek, de érzelmileg gyakorlatilag elérhetetlenek, és ez nagyon vonzó, sajnos.
2017. júl. 16. 11:31
 7/35 anonim ***** válasza:
62%
Ebből is látszik, hogy a nőknek semmi nem jó. Ha valaki keres benneteket, akkor azt mondjátok, hogy állandóan a nyakatokon lóg, biztosan nincs életes stb., ha nem keres, akkor szemétláda, mert miért nem veletek foglalkozik. Ha megnyílik, akkor ti nem fogjátok őt pátyolgatni (nem is kell, még ha meglepő módon nekünk is van lelkünk, és néha jólesik, ha törődnek velünk a nők, és támogatnak, amikor "gyenge" pillanataink vannak), ha nem nyílik meg, akkor megint csak szemétláda, mert a mocskos férge milyen bizalmatlan már. Ha hamar közvetlen lesz valaki veletek, akkor ráfogjátok, hogy milyen hamar elkezd hozzátok kötődni, úgy viselkedik, mint egy pincsikutya, ha nem közvetlen, akkor újfent csak szemétláda, hogy elzárkózik előletek. Amúgy csak röhögök rajtad, kedves kérdező, te még nagyon buta és éretlen vagy a kapcsolatokhoz, amit leírtál, annak semmi köze sincs a "rosszfiúsághoz". Na meg amilyen nők szaladgálnak a világban (tisztelet a minimális kivételnek), nem kell azon csodálkozni, hogy a férfiak egy része nem akar komoly kapcsolatban elköteleződni, vagy inkább maradnak egyedül.
2017. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
#7 volt már nem egy hosszútávú kapcsolatom és egyiknek sem miattam lett vége. Érett vagyok egy kapcsolathoz és nem tudom, miért lennék buta, ha engem ezek a típusú férfiak vonzanak, gondolom, a frusztrációdat adod ki mások sértegetésével :)
2017. júl. 16. 11:41
 9/35 anonim ***** válasza:
42%
Ha érett és értelmes lennél, nem beszélnél olyanokat, hogy ez a rosszfiús viselkedés. Neked fogalmad sincs, mit takar a "rosszfiúság".
2017. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Értem, tehát agyilag zokni vagyok, mert "elérhetetlen" helyett "rosszfiút" írtam, de mivel elég részletes leírást adtam, feltételeztem, hogy nem lesz probléma megérteni, mire gondolok, de úgy tűnik nem mindenkinek megy egyszerűen így sem :D
2017. júl. 16. 11:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!