Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól sokkoló ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól sokkoló ha még szűz valaki?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
50 felett már eléggé "dafakk", kivéve ha pap, apáca, eunuch stb.
2017. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
23. De 30 felett már kerülném az illetőt, valami hatalmas baj lehet vele.
2017. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokkoló? Valószínüleg nem a kor miatt lenne az, ha egyáltalán sokkoló tudna lenni.
2017. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem is sokkolna, de olyan 25 felett kicsit, 30 felett nagyon meglepődnék.
2017. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

29 vagyok, külsőre rendben, már önbizalmam is van hiszen elég rendesen kimaxoltam a lehetőségeket utóbbi időben... 6 barátnőm volt, elég szép lányok...(ez talán elég bizonyíték, hogy nem vagyok akkora lúzer külsőre)... de egyik sem volt az igazi, így pár hónap alatt nem jutottunk el az ágyig. Mai napig keresem életem nőjét :) bár szerintem ez hülyeség, szóval inkább csak élvezem az életet.


Vicces de igaz... lehet egyedül vagyok ebben az országban így :D Tény, hogy most készülök meglátogatni egy lakásos lányt... szerintem már csak ez kell a képlet végére. Egóban ott vagyok, hogy csak a szüzességet kell levetkeznem, és szerintem minden téren felkészültem az ismerkedésre :)

2017. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

...Illetve azt mondom inkább, hogy eddig sem volt gond végülis az ismerkedés, hiszen a lány ismerőseimmel jöttem össze mindig... Csak túlzottan sokra tartottam ezt az intim közelséget, és nem akárkivel szerettem volna megosztani. Szűzen a "csajozás" se megy... hiszen nincs cél, nincs erő a kezdeményezésben... ezért veszett ügy. Emiatt nem is csajoztam soha életemben, mindig csak úgy összejöttem egy ismerős lánnyal, akivel aztán szakítottunk is.


Szóval úgy érzem hamarosan készen állok magára a "csajozásra"... a megalázás elviselésére... egy olyan egópáncélt növesztettem, amit 100 megalázás se tud betörni. ... de az Iron Man páncélomhoz még fel kell vennem a szüzességmentesítő sisakot :D


Szóval tessék elmenni prostihoz! 20 évesen... nagyon megbántam, hogy nem akkor léptem... ma már lehet családom lenne és nem balfäszkodtam volna el 10 évet.

2017. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Véleményem szerint sehánytól, A mai világban inkább érték ha valaki szűz.
2017. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cirmos cirmi válasza:
Már a kérdés feltevése is ostoba. Mi az, hogy sokkoló? Kit sokkolna szerinted? A szüzesség elvesztése nincs korhoz kötve.
2017. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és szűz, az van velem is ami az előttem szóló 29 évessel csak én a másik nemet erősítem. Nem kacérkodok ezzel sőt senki se gondolná rólam, aki tudja az így is elfogad, a pasik pedig megijedtek e ténytől vagy nagyon izgatónak találták de lépni nem mertek.
2017. júl. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
73%
Én 24 éves férfi vagyok és még szűz,kinézetre elég jól nézem ki,folyton öltönyben is járok a munkám miatt. Folyton ismerkedem lányokkal de soha nem jutok el az ágyig.Már én sem arra figyelek, hogy "mikor vesztem már végre el"görcsösen figyelve hanem hogy élvezzem az életet. Mint ahogy már irták fölöttem ha nagyon zavar menny el prostihoz. Vannak sokkal fontosabb dolgok az életben mint ez.
2017. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!