Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a srác azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác azt mondja, hogy nem akart egy lánnyal összejönni, mert szűz volt, attól még a srác lehet normális?

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok, de engem felszedne, bár nem tetszik neki hogy szűz vagyok.
2017. júl. 10. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2017. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Annyira nem volt az esete. Amúgy nem mindenki fújja fel ennyire ezt a kérdést. És igen elképzelhető, hogy ő ezt azzal aposztrofálja, hogy tapasztalatlan. vagy gáznak érzi hogy másnak nem kellett... biztos van valami gixer a csajban. Ki tudja mi járhatott a fejében. Mindenesetre én tartom, hogy nem volt az esete.
2017. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ekkora hülyeséget.. ez miért probléma? Szerintem nem 100-as a srác.
2017. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Felszedni a szilvát kell a földről.

Amúgy nem normális.

2017. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Elég beteg.
2017. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, tőlem elég sokan menekültek azért (is) mert szűz vagyok.


19/L

2017. júl. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
#6 kétlem, hogy amiatt menekült volna az emberek 90%-a
2017. júl. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, egy nő simán visszautasíthat egy szűz férfit mert nincs elég tapasztalata, valami gáz van vele, biztos félre fog kefélni, de ha ez fordítva történik meg akkor beteg a srác xD
2017. júl. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!