Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a randin kifejtené, hogy véleménye szerint nem kellett volna a nőket beengedni az EU-ba, mert emiatt alakult ki a migráns probléma és rengeteg más gond is?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az érdekelne, hogy ezt hogy érti, mert országok mentek be, nem egyének. Akkor az EU támogatással épült helyekre nők nem mehetnek be? Vagy nem is értem ezt.
2017. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Hallod, tök igazad van, elmegyek mosdóba"


Fizetnék és futás haza.

2017. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem, milyen nőket nem kellett volna beengedni, de lényegtelen is, mert azonnal távoznék.
2017. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
De az ilyen minek randizik? Ha én azt gondolnám, hogy rengeteg dolog az összes férfi miatt, nem akarnék eggyel sem randizni.
2017. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

WTF. :D

Nagyon bolond a tag.

Egyáltalán nem kellett bejönnünk az EU-ba, mert addig is itt éltünk, amíg még nem tartoztunk a tagállamok közé. Ha meg kitoloncolna minket, akkor azzal ő járna rosszul (amennyiben nem meleg vagy biszexuális.)


Egyébként ha egy megkeseredett, magányos csóka mondja ezt, akit mindenki elutasít, akkor még meg is sajnálom. XD Na de hogy valaki eljöjjön randira, és ott nyomja le ezt a baromságot...Nem értem, miért.


21/L

2017. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nőket beengedni az EU-ba :D nem is tudtam, hogy a "migrácsok" csupa nőből állnak. Na akkor már megyek is csajozni a határra "WILL GET U TO GERMANY FOR SEX" táblával :DDDDDDDDD
2017. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az anyja méhéből? Az apja f@.szából se kellett volna már kiengedni. :D Elmeroggyant.
2017. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Haha, én értem.


Ha csak férfiak alapítják az eut, elköltöznének egy f.s.a jólmenő kontinensre és kiépítenének egy stabil gazdaságot, a csávó szerint nem akarna mindenki bevándorolni, mert a migránsok nagyrésze férfi, aki a menő helyen akar családot alapítani gazdag nőkkel.


Szerinte, ha nincs nő, nincs migráns, mert önmagában az anyagi jólét nem elég vonzó, csak a nőkért jöhetnek ide.


Én megvárnám, amíg kifejti, hogy később lehessen rajta röhögni, majd lelépnénk a majd még beszélünk szöveggel.


Egyszer végighallgattam egy szellemlevételen átesett srác sztoriját, akit megtérítettek, mert az ok nélküli kiütései a szellemlevétel és ezoterikus energiaáramlás befolyásolása után kevésbé jöttek ki. A szakértő kezéből pedig érezte a forró, kitörő energiát és a megkönnyebbülést, mintha leszakadt volna róla valami nehéz.. a távozó szellem.

2017. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kiröhögném. Aztán biztos lenne kínos csend, ha felháborodna, ilyen "ööö... ja, ezt tényleg komolyan gondoltad?" szinten, és szépen otthagynám.
2017. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem értelmes a kérdés. Milyen nőkről van szó, és miért ez a feltevés
2018. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!