Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulná nekem valaki, hogy...

Elárulná nekem valaki, hogy miért kell ilyen embereket védeni?

Figyelt kérdés

Elsősorban a baloldaliakhoz, liberálisokhoz szól ez a kérdés.

Rájuk jellemző leginkább az, hogy védik a migránsokat és támogatják a befogadásukat.

Csak az nem értem, hogy miért?


Teljesen nyilvánvaló, hogy képtelenek beilleszkedni a társadalomba és követelőznek, agresszívek stb

Rengeteg szerencsétlen lány lett nemi erőszak áldozata a migránsok miatt.


Nyugaton már régóta nagy a probléma az arab és afrikai bevándorlók miatt.

Többségük nem tud beilleszkedni, No Go zónákban élnek ahová még a rendőr sem mer bemenni, rendszeresek a bevándorló zendülések, nem dolgoznak, bűnöznek, nemi erőszakot követnek el stb

Pl Svédországban és Norvégiában a nemi erőszak 80%-át a muszlimok követik el


Az elmúlt másfél évben mióta ez a migránshullám elindult a probléma még inkább fokozódott.

Egyáltalán nem akarnak beilleszkedni Európába csak követelőznek, erőszakoskodnak.

Itt hazánkban is ezt tették pl Röszkénél mikor kővel dobálták a rendőröket.


Továbbá a terrorizmus veszélye is nő.


Ezek annyira nyilvánvaló tények amiket most leírtam.

Miért van még ezek után is több olyan ember aki támogatja a migránsok befogadását?


Ugye most a migránsok az aktuálisabb téma de ott vannak még a cigányok is, ugye őket is gyakran védik a liberálisok. Egyértelmű velük a probléma. Végképp nem értem miért kell őket védeni.


Végső soron megjegyzem, hogy nem vagyok fideszes, sőt rühellem őket.


Ennyi lenne a kérdésem.



2016. szept. 13. 21:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Helyesbítek: a nemi erőszakok, mint ahogy BÁRMILYEN más erőszakos bűncselekmény 80%-át a szegény, a társadalom peremén élő emberek követik el.


Ja, egyébként ezt a számot így kb. a seggedből húztad elő, szal légyszíves mutass már egy forrást.

2016. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
Mert a balipsik a Nemzet életére törnek, nekik nem számít semmi.
2016. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
71%
A forrásokat várnám én is :)
2016. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Elárulná nekem valaki, hogy ezt a kérdés panelt miért kell naponta háromszor kiírni? Végig se kell olvasni, már abból, hogy baloldali meg liberális meg migráns tudod, hogy miről szól...
2016. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Helyesbítek: a nemi erőszakok, mint ahogy BÁRMILYEN más erőszakos bűncselekmény 80%-át a szegény, a társadalom peremén élő emberek követik el. "


Érdekes, hogy a szegény fehér, magyar emberek sokkal kisebb arányban követnek el bűncselekményeket és nem olyan brutalitással mint a migránsok, kisebbségek.

Más a kultúra is, szóval hülyeség ezt felhozni, hogy a "szegénység miatt"

2016. szept. 13. 21:52
 6/24 anonim válasza:
53%

Hello! Elég viccesnek, és rasszistának találtam a kérdésedet. Tisztázzunk már pár dolgot. Tisztába vagy-e abban, hogy a háború idején, Magyarországról is több ezren vonultak ki? Ugyan az a helyzet, hiába gondolod azt hogy nem. Miért is? Azért kérlek szépen, mert ők is a háború elől menekülnek. Most lehet, hogy benned az a kérdés merül fel hogy miért nem állnak be katonának és harcolnak? Pont azért amiért te se tennéd, félnek, a gyereküket védik. Azért mert pár menekült tett valamit, azért a többit nem kell elítélni. Ha a rendőrökre támadtak vagy valami azt biztos megérdemelték, nem hiszem hogy ők nélkül egy nyugalmas ember neki támad valakinek. Gondolj bele, hogy te mit tennél az ő helyzetükbe aztán tegyél fel kérdéseket. Nem értem mi a bajod a cigányokkal. Nekem van afgán, arab, román, svéd, angol, német barátom is, és mindegyik normális.



Én is feltennék neked pár kérdést. Miért ítélsz el több ezer embert pár idióta miatt? Miért vagy rasszista? Mi a problémád a cigányokkal? Mit ártottak neked eddig a menekültek? Ha most a sok menekültről van ugye szó, akkor írtam hogy a háború idején Magyarországról is vonultak ki az emberek. Most akkor szerinted, ha vége a háborúnak vissza kéne menniük nekik abba az országba ahonnan jöttek? Mert ha azt mondod igen, akkor ez igazából szégyen. Akkor aki kiköltözött külföldre a háború ideje alatt, vagy esetleg a háború után a napjainkig akkor azok szépen visszajöhetnének ide :) Én támogatom a menekültek betelepítését.

2016. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
68%
Hagyd, nem eleg intelligens hogy válaszoljon a kérdéseidre
2016. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

A legegyszerűbbre reagálnék először:

terrorizmus: az elmúlt pár évben elkövetett véres merényletekből, ha jól emlékszem 10ből 3nál bizonyított, hogy nemrég érkezett migránsról van szó, a többi régebb óta ott él. Bár ez a kérdést nem könnyíti, hisz Te úgy általában a muszlimokra kérdeztél rá.


Én liberális gondolkodású vagyok. Minden embernek emberi élet jár. De a bűnözőket én is tűzzelvassal, ha kell. A gond általánosságban az, hogy ha van 100 nemfehér bőrű, és ebből 15 bűncselekményt követ el, ami még a TVbe is bekerül, akkor az a maradék 85re is rányomja a bélyegét.

Legyünk jóhiszeműek, és aki nem követett el bűnt, azt nem fogom elítélni azért, mert másik, hozzá hasonló elkövetett.

Az viszont nekem sem tetszik, hogy akik bűncselekményt követtek el, nem kapnak megfelelő büntetést. De ez már bőrszíntől független.


És engem oszt nem zavar, ha más a kultúrája vagy a hite. Ha tiszteletet tanúsít a miliő felé, amiben él, akkor bármit csinálhat felőlem. És egy csomóan amúgy csöndben és nyugton élnek és dolgoznak.


Persze a sztereotípia természetes dolog és nem véletlenül alakult ki.


Cigányból dettó, barátnőm gyógypedagógus, gyakran jár közéjük felzárkoztatni és valami elképesztő mennyi tehetség és jószándék szorult beléjük, ha a megfelelő környezetben vannak.


Arra egyébként kíváncsi lennék, hogy ha a cigányok, arabok, bármelyik csóró kisebbség mondjuk normális körülmények közé kerülne, akkor mennyi gond lenne velük. Érdekes kísérlet lenne. Tudósok tudtommal kimutatták, hogy a jómódú kisebbségnél kisebb a bűnözési ráta mint az azonos gazdasági, iskolázottsági és szociális szinten élő helybéli lakosok. A kutatás Hollandiában készült, ahol van bőven kisebbség, és a helyi lakos jelen esetben holland ugyebár.


Szóval nyugi, nem mindig és minden körülmények között.

De aki ember annak emberi élet jár. Minden embernek emberi élet /Tankcsapda/:D

2016. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Gotland ***** válasza:
73%

Tényleg, egytől egyik terroristák és szélsőségesek. Igazad van kérdező:

https://www.youtube.com/watch?v=hAxIOC8Zisc

2016. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%

#6: az a gond, hogy az összes ilyen eszmefuttatás elsiklik afelett, hogy a menekültek fél világon keresztül vándorolnak, gyakran _saját_életük_kockáztatásával_, hogy egy gazdag országba érjenek - amely kicsit ellentmond annak, hogy csak az életüket féltik. Illetve, rengetegen nem is konfliktus zónákból jönnek, hanem Pakisztánból, Bangladeshből, Maghreb-államokból (Algéria-Marokkó-Tunézia). És mivel neked normálisan el kell bírálnod a kérelmeiket, kénytelen vagy beengedni, míg elbírálod, ugyanígy a tengeren összefogdosottakat... Európa nem bírja a nyomást, nem hogy hosszú, de már középtávon sem.

Az a gond, hogy rengetegen naivak, (feltételezem) a jószándéktól vezérelve mindenkiről jóhiszeműséget feltételeznek - szöveged alapján te is ilyennek tűnsz. Gondolod, ha korábban sem sikerült integrálni a betelepülő muszlim közösséget, most menni fog? Gondolod Európa (legyünk őszinték: Németország, Svédország) tud integrálni évente több millió teljesen eltérő kulturális háttérrel rendelkező embert? Gondolod a háború szenvedései nem okoztak náluk semmilyen pszichés problémát? Gondolod a törvényeinket, szabályainkat szelektíven betartó emberek Európában majd "normálisan" fognak cselekedni? Gondolod ezek a gyakran írásképtelen emberek hasznára válnának Európa gazdaságának? (Idehaza is sok a munkanélküli, és a betöltetlen állás is egy időben - mert nem találkozik a kereslet-kínálat. Velük sem fog.) Gondolod a társadalom peremén élők nem őket fogják majd minden bajukért okolni, és ez nem fog a szélsőségesség megerősödéséhez vezetni? Szerinted ennek mi lesz a vége, magától elmúlik, nem tör előre semmilyen szélsőséges erő, amely ezt az elégedetlenséget kihasználja? Ugyan már.


"Ha a rendőrökre támadtak vagy valami azt biztos megérdemelték, nem hiszem hogy ők nélkül egy nyugalmas ember neki támad valakinek."

Hát, igen, mert ez így működik. A sínre családját lerántó férfi is megfontolt volt, mikor cselekedett, a rendőr pedig mindig egy szadista állat.


Háromszor elegyedtem beszélgetésbe menekültekkel (mind afgánok voltak), volt, ami vicces volt (mikor bankban akartak SIM-kártyát venni reggel fél 7-kor, és nem akarták megérteni, hogy ott nem fognak, vagy mikor velem akarták kinyittatni az ATM-et, mert elnyelte a kártyájukat(???)), volt, ami szomorú (vonatjegy automata előtt álló sor elejére vágtak, s mikor szóltunk nekik, a "this is your rules"(sic!)-t vágták a fejünkhöz - végén feladták), de mindnél az volt a konklúzió, hogy elég nagyon a különbségek. Száz szónak is egy a vége: ne feltételezd, hogy egy fél világon átvágó, teljesen más kultúrkörből származó, gyakran önmaga és családja életét kockáztató ember ugyanúgy gondolkozik, mint te.

2016. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!