Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után hogy lehetne komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy lehetne komolyan venni bármelyik gyakoris férfit, amelyiknek rossz véleménye van a nőkről?

Figyelt kérdés
Ez után nem tudom mennyire lehet komolyan venni az itt fröcskölődő férfiakat. Volt egy kérdésem, felmegyek este megnézni a kommenteket, erre az utolsó azt írja, hogy ő bemutatkozott nekem privátban mije van, millióplusszos fizu, nyaralók meg mit tudom én, és erre rögtön találkozni akartam vele, és berosál hogy mekkora egy senki vagyok, itt vadászok. Nem kaptam tőle privátot, értelemszerűen az egész egy nőgyűlöletszító komment. Utána már írhatom hogy á ilyen nem volt, a legtöbben úgyis a válaszolónak hisznek, aki előbb írt, mint a tagadó-mentegetőző másodiknak. Hisz mi oka lenne ilyet kitalálni? Ilyen hülye mentalitás után, mint amit ez a kommentelő tanusított a női viselkedéssel kapcsolatban, hogy befeketít, nem tudom, kit lehet itt komolyan venni, hogy amiket beszólnak a nőknek, nőkről, annak mennyi része igaz, megalapozott? Lehet a fele sem, csak úgy légbőlkapottan ócsárolgatják a nőket.
2017. júl. 18. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Segítek...


Ebben a kategóriában (tisztelet a ritka kivételnek), begyöpösödött, nőgyűlölő idióták, megkeseredettek, unatkozó emberek (trollok) és tinik vannak, akik szórakozni járnak fel.


Egyáltalán kiben merül fel a gondolat, hogy itt komolyan vegyen bárkit is????

2017. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A legrosszabb ***** válasza:
51%
Nem tudom, mit háborogsz. Mivel még a neved sincs kint, a személyazonosságod meg aztán pláne nem ellenőrizhető, így teljesen mindegy, ki mit gondol az esetről. Tegyél fel másik kérdést, lazíts, kommentelj stb. Nem értem, minek élitek bele magatokat ennyire a GYK-zásba...
2017. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

láttam a kérdést, válaszoltam is alá

nem vettem komolyan azt az idiótát :D nekem egyértelmű volt, hogy kitaláció :D tudod az évek gyakorlata :P

2017. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

6-7 év gyikezés után ebben a kategóriában már minden mindegy alapon fog menni.

van aki itt valaha bármit is komolyan vett?

2017. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én igen !

szerintem itt mindenki komolyan gondolja a kérdését !

2017. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Miért akarod őket komolyan venni? :-D
2017. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
mert ez egy komoly intellektuális oldal ahol a regisztrált felhasználok a problémáikra keresnek megoldást és nekünk kötelességünk ezekre precíz és hasznos választ adni
2017. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Flawless logic...
2017. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7# Ez jó. :D
2017. júl. 18. 20:50
 10/13 LazyJones ***** válasza:
74%
Azért az, hogy egy reakció alapján írsz le mindenkit, eléggé rossz statisztika. Lehet, hogy rajtam is meglepődnek sokan, hogy azt írom, amit gondolok, és ami vagyok, de én ténylegesen azt írom - aztán néznek hülyének, miután nem vagyok se tini, se nőgyűlölő, se munkakerülő lúzer. Szóval ha komolyan akarsz venni embereket, biztosan találsz itt is olyat - csak a hülyéket kell tudni kizárni a listáról.
2017. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!