Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti el tudtok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti el tudtok képzelni kapcsolatot úgy egy fiúval hogy még a szüleivel él?

Figyelt kérdés

Ha a fiú egyedülálló, és emiatt "nincs miért" külön élnie még, de az érett személyiségéből adódóan nem jelentene neki gondot egy háztartás vezetése munka mellett. (Ha lenne kapcsolatom amiben látnám hogy kezd komolyra fordulni, akkor összeköltöznék a lánnyal.)


Viszont ha tetszik nektek egy fiú és szimpatikus, akkor ez hogy még a szülői házban lakik, számotokra felejtőssé teszi a közelebbi megismerkedést vele szemben? F/27


2017. júl. 16. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ez a "nincs miért" tök érthetetlen.


Szerintem akit nekem szánt a sors, az ugyanúgy egyedül él, mint én. Szeret egyedül lenni.

2017. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Alapbol nem, de 26 evesen mar nem anyuka melle akarok felmenni romantikazni meg szexelni. Nekem van lakasom, szoval ez a resze meg megoldhato lenne, de azert szamon tartanam minden egyes napot, amikor meg nem jegyezte meg, hogy elkoltozne, osszekoltozhetnenk. (Bar a paromnak ezt en mondtam, hogy jojjon, mivel az akkor meg alberlet is az enyem volt.)

Nyilvan ha latszik az egyutt toltott idobol, pl nalam alszik napokat, hogy alapbol hazias, normalis, eletkepes, akkor nem lenne kizaro ok. De volt olyan pasim aki a csaladja notagjai nelkul maximum egy vajaskenyeret tudott megkenni es racsapni egy parizert. Na ilyet soha tobbe :D

2017. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen, felejtős. 18-20 évesen nem lett volna gond. Én 26 éves vagyok, 30 feletti párt szeretnék, ennyi idősen minimum, hogy külön éljen.
2017. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kifejezetten gáz lenne,ha én is szingli lennék és némi beosztással még egy bérelt szobát is fent tudnék tartani.Akkor egyszerűen nem lennénk egy hullámhosszon,ha közel a 30hoz itt tartana.Úgy,hogy ebben a helyzetben nem tudnék elképzelni.
2017. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy 23 évesen egyedül éltem 2 évet külföldön, szóval tudom hogy milyen ha valaki magára van utalva.
2017. júl. 16. 18:53
 6/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok: de ha választanod kell egyedüllét és szülők közt, az utóbbit választod. Én is hazaköltözhetnék, de nem teszem. Akinek van választása, és úgy választ, hogy egyedül él, az tudom, hogy megért engem, lefoglalja magát, nem uncsikázós, akivel állandóan foglalkozni kell.
2017. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Engem az zavarna nagyon, ha "fiúnak" tartaná magát 27 évesen és úgy is hivatkozna magára.

Egyébként a barátom is 27 volt, mikor összejöttünk és otthon lakott még 2 évig (29 éves koráig), mire külön költözött.

2017. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Mégis mi a halál phaszának kellene fenntartani egyedül egy lakást a mai albérletárak mellett, ha van lehetősége otthon lakni? Még ha lenne is saját lakása, mert örökölt, már csak a rezsit sem éri meg egyedül fizetni, nemhogy még a 100 ezer forintos bérleti díjat... azért nem mindenki szoftverfejlesztő, hogy ezt csak úgy simán megengedhesse magának.


Kérdező, ha ebből egy nő problémát csinál, hagyd ott a p1csába, mert nem éri meg vele foglalkozni. Ha az neki nem elég, hogy te igenis hajlandó lennél külön költözni, ha lenne miért, és nem vagy anyuci pici fia, mert képes vagy az önálló életre, az a csaj egész egyszerűen hülye és csőlátású és lövése sincsen az életről. Valószínűleg őt meg a szülei pénzelik külön lakásban, de azt meg egy kicsit sem tartják gáznak.

2017. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kepet
2017. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

De épp ez az: lenne miért.


És ha ideköltözne hozzám valaki, a rezsi felét sem kérhetném el. Nem fogok eltartani senkit, a lakásomat meg nem adom el, csak hogy felezzünk.

2017. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!