Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tippeket tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippeket tudnátok mondani egy most regisztrálónak (társkeresőre)?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne várj túl sokat.
2017. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért ez nagyban nemfüggő.
2017. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha nő vagy, ne rakjál fel képet. én így csináltam, és örülök neki.


férfiként ugyanezt nem tudom tanácsolni, mert valamivel bizalmat kell ébresztened, szerintem több a perverz, bunkóbeszólogatós férfi, mint nő.


abból a pár hónapból, amit társkeresőn töltöttem, azt a következtetést vontam le, hogy jobb a nőnek óvatosabbnak, védekezőbbnek lenni, míg a férfinak nyitottabbnak és persze nem erőszakosnak.


ezt nem a nemi szerepek miatt mondom.

2017. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Szüntesd meg a regisztrációdat. Komolyan mondom.

30/f

2017. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Ha nő vagy, dőlj hátra, és válogass az ajánlatok között.

.

Ha férfi vagy, akkor attól függ, hogy nézel ki, és mennyire jól fogalmazol. Ha szerencsés a külsőd, és általában sikeres vagy az életben, akkor jók az esélyeid. Ha csak átlagos vagy, akkor hosszú menet lesz. Ha átlag alatti vagy, akkor töröld a regisztrációd.

2017. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne játssz szerepet.

2. Ne vegyél túl komolyan semmit, ami neten hanzik el.

3. Ne "ess szerelembe" személyes találkozó és alapos ismeretség előtt.

4. Ne taktikázz, ne kombinálj, ne játszmázz.

2017. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

- ne várj azonnal csodát, de nem is úgy állj hozzá, hogy úgyse sikerül

- készülj fel, hogy idióták is fognak neked írni

- mindenképp normális fotót tölts fel fő profilképnek, ami nem filteres, nem homályos, lehetőleg mosolyogsz rajta, nem ilyen 1 mp alatt webkamrával elkapott kép, amin a hajad beleolvad a széked színébe. Friss legyen a kép (1 éven belül). Ha nagy változás van, akkor készíts új képet (pl. hajfestés). Fő profilkép legyen egész arcos. Ha több képet töltesz fel, akkor nem árt egy egész alakos és pár olyan, ahol hobbid közben vagy látható vagy kültéren (ne az összes szelfi legyen).

- ha komoly kapcsolatot akarsz értelmes emberrel, akkor ne tölts fel olyan képet, amin anyáddal-apáddal vagy, más nemű haverokkal pózolsz, tükörrel szembe flexelsz, pénzzel pózolsz, félmeztelen vagy, bulis képen vagy, kacsaszájjal pózolsz. Plusz lányoknak: dekoltázsos képet ne rakj fel, még akkor se, ha nincs kipakolva rajta a melled, csak mondjuk nagy a melled és egy sima V-kivágásnál is látszik, mert sok hülye pasas van, aki nem tud különbséget tenni a kipakolt meg természetesen ilyen között, és azt hiszik, azért raktál fel ilyen képet, mert dugni akarsz

- add meg rendesen a szűrőket az oldaladon, így azért egy picit lehet csökkenteni azokat a leveleket, amiket neked egyáltalán nem szimpatikus emberek írnak... ill. ha vmit nagyon nem bírsz, meg lehet írni, hogy ilyen ember ne írjon neked, de finom stílusban (tehát nem ez a: 180 cm alatt lehet ám koccolni!" fíling)

- ne írj rá mindenkire, aki kicsit is szimpi kép alapján úgy, hogy nem olvastad el a profilt... ha csak szexet akarsz, ne írj olyannak, aki lírja, hogy az neki nem pálya. Ha vki csak bp-it keres, Bivalybasznádról ne írj neki

- a profilod legyen lényegre törő, de tartalmas. Ne legyen ilyen, hogy "Írj rám, és megtudod, milyen vagyok". De ne is legyen 6 km hosszú barokkos körmondatokkal. Ha nem tudsz magadtól tényleg viccesen írni, akkor ne erőltesd a vicces írást a profilodon. Amik érdemesek sztem, hogy legyenek ott: életkor, szűrők, hobbik, hol laksz (város / megye szinten), milyen személyiség vagy. Ha ki lehet tölteni a magasság/súlyra vonatkozó dolgokat, töltsd ki őszintén, ne csalj, ne hazudozz.

- ha vkinek írsz, ne sablon mail legyen, hanem vmilyen szinten személyre szabott. Nem kell erőltetetten különlegeset írni, hanem leírod, hogy szimpatikusnak találod, és hozzáteszel vmit a profiljára vonatkozóan. Pl. "én is szeretem a színházat / szeretek raftingolni"... ja, és ez ne legyen kamu. Külseje miatt ne írj rá olyanra, aki baromira ellentétes személyiség, ellentétes hobbikkal, mert abból úgyse lesz semmi.

- profilodban ne legyenek közhelyek (várok a hercegemre stb.)

- ha nő vagy, készülj fel rá, hogy akár 100 mailt is kapsz egy nap alatt. Érthető, ha az első 10 levél botrány (amire van esély, mert rengeteg nős férfi keres mellékest meg pasik egyéjszakás numerát, meg Józsi, aki nem olvassa el a szűrőket, és 150 km-ről arrébb, 20 évvel a megadott felső életkori határ fölött ír), akkor feladnád, de ne tedd... és a normális leveleket igyekezz azért megválaszolni.

2017. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta Kolompárt, az mit érez? :D
2017. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azt, hogy a saját keserűségét fröcsögteti, és nőgyűlölő.


ILYEN HOZZÁÁLLÁSSAL EGY NŐNEK SEM LENNE KÖNNYŰ ISMERKEDNI.

2017. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rámutatni arra, hogy nőként sokkal könnyebb ismerkedni, nőgyűlöletnek számít? Mesélj még, kérlek!
2017. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!