Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esetleg valami olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg valami olyan dolgot mondani, amivel bizonyithatom, hogy vannak meg megbizhato emberek?

Figyelt kérdés

A leanyzo szulei kiskoraban elvalltak, mert az apuka csalta az anyukat. Sablon tortenet, de a kislany azt latta, hogy a ferfiak emiatt kiszamithatatlanok es nem szabad bennuk bizni.

Nos, az en szuleim kozott ugyan ez tortent, de en mashogy latom a dolgokat. En szerintem en nem egy altalanositas, hanem egy szemely jelleme, hogy milyen.

Nekem a sajat erdekem tobbek kozott az, hogy masokat nem hasznalok ki. Soha nem volt olyan, hogy azert fekudjek le masokkal, mert esetleg en kanos vagyok o meg reszeg. Ez engem minositene, holott ez teljesen hetkoznapinak szamit. Viszont en pedig unom a hetkoznapi erdek kapcsolatokat. Ezert akarom ot megszerezni.

Mondta mar tobbszor is, hogy neki nehez ez irant nyitnia. Elvegre tovabbra sem bizik senkiben. Probalom puhitani, torodni vele, meghallgatom es foflalkozom a problemaival, tobb kevesebb sikerrel.


Szuksegem lenne egy olyan tanacsra, hogy mit tudnek neki mondani vagy mit tudnek vele tenni, hogy ezt a gondolatat megvaltoztassam.

Egy gesztus, ajandek, mondat, puszi, csok. Barmi. Elegge tanacstalan vagyok vele.


2017. jún. 20. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel az apja miatt nem bízik a férfiakban, csináld pont az ellenkezőjét, mint a kedves papa. Ha ivott, legyél józan, ha pontatlan volt, akkor legyél pontos!
2017. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

vannak megbízható emberek.

most elvonatkoztatva a kérdéstől,ha eléggé félnek tőled és tisztában vannak a megbízhatatlanságuk komoly következményeivel,akkor 99% megbízható lesz.

a másik motiváció a megbízhatóságra a pénz.

tehát ha kellő rettegést tudsz ültetni a másikba és bőkezűen fizeted,akkor sokáig tudod a hasznodra fordítani.

2017. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elso: eppen ezt teszem.


Masodik: mivan?

2017. jún. 20. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:

A megbízhatóságot nem mondani kell, hanem bizonyítani. Nem létezik "abrakadabra" varázsszó, amitől rögtön elhiszi, hogy te vagy álmai megbízható hercege.


De ha tényleg annyira fontos, akkor rászánva az időt és az energiát akár meg is változtathatod a gondolkodásmódját (persze erre nincs garancia, van aki annyira sérült, hogy pszichológus és több éves terápia mellett sikerül csak ilyesmin túljutnia, mondhatsz te neki bármit)

2017. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A saját érdekedben mondom: Keress mást.

Az ismerősi körömben jó pár hasonló sztori volt. Udvaroltak, időt szántak a lányokra, akik bizalmatlanok voltak vagy idő kellett nekik. A vége mindig az lett, hogy jött egy olyan pasi, aki tipikusan egy megbízhatatlan alak volt és 1-2 hét ismertség után össze is jöttek.

2017. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszabb ***** válasza:
8%
Ezek a "bizalmatlan" nők, akiknek hosszú hónapokig udvarol egy hétköznapias férfi (majd megunva az időhúzást ez a férfi lemond a delikvens nőről, és ennek kizárólag a férfi az oka, hiszen nem volt elég KITARTÓ), meglepő módon pavlovi reflexszel jönnek össze pillanatok alatt az önelégült, nagypofájú, anyagilag tehetős Ryan Gosling-hasonmással. Aztán amikor kiderül, hogy a Ryan Gosling-hasonmás csak egy hanyatt döntésért fűzte őket, akkor megint kezdődik a "bizalmatlan vagyok a férfiak felé" című műsor. Valami nagyon nincs rendjén a nőkkel...
2017. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Próbáld megtudni, milyen volt az apja, és még a legapróbb dolgokban is igyekezz tőle eltérően viselkedni.

2. Mondani nem tudsz semmit, ide tettek kellenek, és nem csak egy-egy tett, hanem sok. Folyamatosan.


21/L

2017. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!