Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak akiknek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akiknek az ilyen vaskosabb, kicsit kövérebb férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

Láttam egy hasonló kérdést és gondoltam én is kérdezek, mert azt vettem észre hogy míg a duci lányokat sokan szeretik addig a dagibb fickókat szinte egyáltalán nem. Legjobb esetben is csak "nem zavar".


Nekem az az esetem, ha látszik hogy valakinek jó a testfelépítése, hogy azért erős és nem tunya. Ugyanakkor van rajta kevesebb vagy több felesleg.


[link]


[link]


[link]


Például ezek a fickók nekem nagyon bejönnek. A kérdésem hogy másnak is tetszenek-e (ha nem konkrétan ők) de az ilyen kaliberű srácok?



2017. júl. 21. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon nem. Erről mindig az jut eszembe hogy hányadik hónap és fiú lesz-e vagy lány. Persze másnak bejöhet az apatest.
2017. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LazyJones ***** válasza:
Hasonló alkattal vagyok megverve, és bár nagyon kevesen, de akadnak. A gond az, hogy manapság annyira CSAK a látszat dominál, hogy hiába teszel le te bármit az asztalra, az extremitásokat leszámítva, abból a maréknyi (százból talán négy-öt) nőnél van egy hangyányi esély, akiknek speciel ez a zsánere. Az, hogy mellette hogyan próbálsz küzdeni azért, hogy ne ilyen alkatod legyen, az senkit nem érdekel.
2017. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első pasi kifejezetten bejön úgy ahogy van.
2017. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az első tényleg nagyon jóképű.

Szerintem férfias ha egy srác így elengedi magát. Nekem ez azt mutatja hogy érett, mert vannak fontosabb dolgok mint minden nap órákat edzeni a konditeremben. És látszik, hogy szeret enni. Lehetne rá főzni.

Sokkal inkább tűnik olyannak aki két lábbal áll a földön és nincs elszállva magától, de ugyanúgy van önbizalma mert mer kicsit húsosabb lenni.

2017. júl. 21. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első teljesen jó. Helyes ,férfias. Kicsit pocakos de még belefér kategória. A többi azért elég gömbölyded. És ne mondja senki,hogy nem lehet lefogyni mert de.

Viszont. Ha ápolt, borostás, jó humorú és stílusú, egy húron pendülünk akkor még talán a többibe is sikerülne belezúgni, mert a külső nem minden. De azért járnánk edzeni. 😎😉

2017. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24/l vagyok, és pont egy ilyen férfiba vagyok szerelmes, csak 10évvel idősebb, és a főnököm, ráadásul sokat csalódott is... Valaki tudja mit tegyek? :(
2017. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy az ilyen külsejű férfiak sokkal odaadóbbak, és érzelmileg sokkal nyitottabbak, a trendibb példányoknál. éppen az a tipus akinek még nem dőlt teljesen romba az önértékelése, és reálisan méri fel a körülötte lévő nőket. Tudnak szeretni, és érdemes velük párkapcsolatba kezdeni!

nő/32

2017. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem vészes vannak ennél kövérebbek ez még belefér.
2017. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Örülök ezeknek válaszoknak. Én is jobban érzem magam akkor így. Utóbbi időben kicsit elengedtem magam, és annyira nem is éget a vágy hogy sanyargassam magam.
2017. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kovács Ákos is husis férfi volt mindigis, azt mégis kib@szott vonzó.
jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!