Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mennyire zavar ha a nőnek van tetoválása?

Figyelt kérdés
Nincs szétvarrva, csak van egy pici minta az alhasán pl

2017. júl. 21. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
hát eddig kizáró okként volt számon tartva, de ha nagyon tetszik a belső, talán egy minimális fölött szemet hunynék...de ahhoz nagyon be kell jönnie, mert nem tetszik a tetoválás
2017. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem mivel nekem is van elég sok :) Csak jelentsen is neki valamit az a tetoválás ne csak ribi kód legyen, mert az viszont zavarna nagyon is.
2017. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Semennyire.
2017. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

nálam kizáró ok, utálom a tetoválásokat.

régen még volt mondanivalója, manapság már divat lett mert menő a fészbúkra meg az instára posztolni a tetkós képeket.

meg saját tapasztalatból amelyik nőnek vannak divat tetkói, azok általában könnyűvérű kapcsolatra alkalmatlan egyedek.

tisztelet a kivételnek.

2017. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#

Ami neked divat tetkó, az másnak sokat jelenthet.

Valakit tetoválás miatt elítélni nagyon konzervatív dolog. Lehet nekem se kellene ilyen férfi.

2017. júl. 21. 21:21
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
aki elkezdi magát tetoválni az nem áll le egynél....pont az alhasán? megnézném az ábrát szülés után
2017. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
A szemöldök és a r|bancrendszám tetkó kizáró ok.
2017. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Ez elég egyszerű gondolkodásra vall:

sokat jelent vmi --> magamra kell varratnom

Ezt mi nem elítéljük, hanem lenézzük.

2017. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

#5 áruld már el hogy akkor minek tettél fel egy kérdést amire csak olyan válaszok érkezhetnek ami neked megfelelő?

látszik hogy gyerek vagy még, és buta is.

mellesleg ha nekem nem jön be a tetoválás akkor én egy szar ember vagyok ? vagyunk még így pár milliárdan a földön, szóval az itt vergődő néhány felszínes emberke véleménye pont annyit ér, mint egy csepp a tengerben.

2017. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Hatos, közlöm veled, hogy szülés után ugyanolyana tetoválás, mint előtte. Tapasztalat.

Egyébként ha már fent van, nem lehet mit kezdeni vele, felesleges zavaró tényezőként kezelni. Ennyiből lehetne nagy orra, és akkor az főleg zavarjon, mert a gyerekek is örökölhetik.

2017. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!