Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizgatok egy sráccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal, de van egy tetoválása, ami (szerintem jogosan) nagyon zavar. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Aranyos, kedves és kifejezetten helyes fiú, simán el tudnám képzelni, hogy összejöjjünk. Viszont van egy tetoválása, amitől a hideg is kiráz. Ismerem az exbarátnőjét, utálom is rendesen és hát, a fiún egy olyan tetkó van, ami egy szív és a minta fele a lány nevéből áll össze, vagyis hát nem tudom hogyan írjam le. Szóval az egyik fele egy rendes szív a másik fele pedig "Reni" felirat.

Kérdeztem, hogy miért volt ilyen bolond, hogy felvarratta, hisz gondolhatta volna, hogy ilyen fiatalon nem lesznek örökké együtt? Erre azt a választ kaptam, hogy ez a kedvenc tetoválása (van több is) és nem bánta meg, nem fogja elfedetni vagy leszedetni. Most ezt így, hogy gondolta? Reginának hívnak, nem fogok olyan fiúval járni, akinek a testén egy másik, ráadásul egy számomra gyűlölt lány neve van, egy szívvel! De szerintem más sem, hacsak nem őt is így hívják.

Régóta ismerem így sose gondoltam volna, hogy ilyen...nem is tudom hogyan nevezzem.

Nagyon tetszik, szeretnék együtt lenni vele, de így hogyan? A tetoválás egyébként csak akkor látszik ha meztelen, de nem fogom minden együttlét alatt azt bámulni, meg amúgy sem normális dolog.

Nem értem, hogyan fogok ki mindig ilyen deffektes srácokat! :(

21/L


2017. ápr. 17. 20:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg ha az "n" t "g" vé alakítja?
2017. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszene, de inkább IQ-szintje miatt. Hogy lehet valaki ekkora idióta? :/ képtelen lennék komolyan venni.
2017. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
7%
Komolyan ez a legnagyobb problémád?
2017. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem örülnék annak sem jobban. Mert az ugyanaz a tetoválas marad, és amúgy is elég betegesnek tartom az ilyen fajta tetkókat
2017. ápr. 17. 20:33
 5/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ez azért elég nagy probléma.
2017. ápr. 17. 20:34
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
Jól van maradjunk annyiban, hogy ki veri a biztosítékot egy két embernél, de aki e miatt le idiótáz, le defektesezik valakit, hát nonszenszek vagytok:D
2017. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
ha ennyire zavar, akkor ne legyél vele, ilyen egyszerű, ha meg vele akarsz lenni, akkor fogadd el, kompromisszumról remélem hallottál már.
2017. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#6 Nem írtam olyat, hogy idióta. Csak, hogy nem tartom teljesen normális dolognak.

Nem fogok vele így összejönni, mert nem tudom elfogadni és nem is akarom.Csak közben nagyon sajnálom, mert annyira jó vele lenni.Humoros, kedves, külsőre is abszolút ideál számomra és egy ilyen dolog miatt kell lemondanom róla. Vagy lehet, hogy nem is a srácok szoktak defektesek lenni hanem velem van a baj?! Na, ez persze csak költői kérdés volt :D

2017. ápr. 17. 20:44
 9/24 anonim ***** válasza:
9%

Tudod ez olyan, hogy most akkor egy férfi is azért dobjon egy nőt mert egy előző kapcsolatából van egy császármetszéssel szült gyerek ahol látszik a vágás és ez onnantól fogva minden együttlétnél az exére emlékezteti?

Nem a legpontosabb példa, de érted miről van szó. Amíg együtt voltak akkor készült a tetkó, szerették egymást, de szakítottak, ennyi.


Azt is megérteném, ha mondjuk megpróbáltad volna megbeszélni vele, hogy téged miért zavar, de a kérdésedből is úgy tűnik, hogy inkább támadtál neki és alacsonyítottad le az előző barátnőjét magadhoz képest.

Most, ha lenne pl egy közösen csinált tárgy vagy valamilyen más emlék az előző kapcsolatából eltéve neki valami dobozba amit megtalálnák akkor elvárnád, hogy dobja ki?

2017. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
A helyedben engem is zavarna! Meg főleg az ostobaság, amiért magára tetováltatta valaki nevét...
2017. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!