Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges valakinek véletlenül több üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés

Az történt velem, hogy reggel az a srác, aki régóta tetszik, és egyszer-kétszer kavartunk, de nem lett belőle semmi, mert előtte együtt voltam a legjobb haverjával, küldött nekem két képet, meg írt is hozzá. A kép teljesen érdektelen, mielőtt másra gondolnátok. Most visszaírtam neki, erre jött a válasz, hogy csak véletlen volt, nem nekem akarta.


Hogyan lehetséges ez? Ennyire nem veszi észre, hogy két képet elküld, ráadásul külön külön, aztán még ír is hozzá, hogy nem veszi észre, hogy nem annak küldi, akinek akarja? Ráadásul pont ez a srác?

Hogyan pont nekem? Esetleg nézegeti az adatlapom?


Annyi szeretném azt hinni, hogy nem véletlen volt, de nem merem tőle megkérdezni. Tudom gyerekes! Én annak küldtem véletlen üzenetet egyszer, aki tetszett és csomót lesegettem az adatlapját, ezért állandóan láttam, hogy fent, így könnyű volt félrenyomni.


Szerintetek?

20/L



2017. júl. 22. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
véletlenek nincsenek.
2017. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Be van baszcsizva.

31/f

2017. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Te múlt héten még 30f voltál? Így szalad az idő?
2017. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!