Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti képesek lennétek együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti képesek lennétek együtt lenni egy ilyen családdal rendelkező férfivel?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, egy történetet olvastam/hallottam. Tudom, az illetővel kell együtt lenni, nem a családdal, de azért gondolom senkinek sem mindegy, mi van az adott személy mögött.

Az édesapját életfogytiglani szabadságvesztésre ítélték, elképesztő bűnlajstrom miatt (emberrablás/ölés, sikkasztás, pénzmosás, többrendbeli csalás, stb.)

Az édesanyja előzetesben van, gyilkosság gyanújával.

Egyedül a húgával jó a viszonya, ő férjhez ment, gyereke is van.

Egyébként gazdag, befolyásos család (voltak), nyilván az apja sem saját kezűleg ölt, vagy rabolt embert, mindenre megvoltak az emberei.

Egy ilyen háttérrel rendelkező valakinek esélye sem lenne, vagy el tudnátok tekinteni ezektől a dolgoktól?


2017. júl. 22. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kihagynám...
2017. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alvilági körökben biztos, hogy lenne esélye.

A hétköznapi világban kizárt!

2017. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az eleje elbizonytalanított, de így, hogy nem saját kezűleg öltek a szülei, így megpróbálnám megismerni, egy esélyt adnék neki.
2017. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, mégis minek
2017. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Közvetve sem szeretnék az alvilág közelébe kerülni. Egyszer megcsapott a szele, pont elég volt. Jobban szeretem a nyugodt pillanatokat az életemben.
2017. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is kihagynám.

Igaz, hogy vele kellene élnem és nem a családdal, de minálunk szokásos dolog a családi összejövetel, közös poiknikezés, kirándulás, stb. Szóval nem kellene ilyen bonyodalmas család.

2017. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig is dühített mások előítélete...Sosem értettem.

Ha megtetszene ez a férfi, egyáltalán nem érdekelne a családiháttere.

2017. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel hetero vagyok, ezért nem lennék együtt ilyen férfival. Ha nőről lenne szó és érezném, hogy ő nem ezt akarja és normális, akkor igen.

Ismerek 2 hasonló srácot. Hasonló család, bár felfüggesztettel meg házi őrizettel. Rengeteg csajnak bejönnek, már csak a hírük miatt is.

2017. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Mondjuk amikor egy óvatlan pillanatban az apósod egyik ellensége a párodat vagy a közös gyereketeket elrabolja/veszélyezteti/bántalmazza, akkor fog érdekelni a családi háttere.

2017. júl. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!