Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő miért választ párnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért választ párnak elvált, gyerekkel rendelkező pasit? Értem hogy a szerelem néha vak, de nem jobb egy független, akivel együtt élhetnek át először mindent közösen (gyerekvállalás, stb)?

Figyelt kérdés
Egy független pasi azért mégse olyan macerás,az elválttal sok gond van szerintem.Hogy tudják a nők elfogadni azt a gyereket,ami nem az övéké?
2012. máj. 19. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 24 éves voltam, mikor megismertem egy 27 éves srácot, aki egyedül nevelte a kisfiát. Igazából rögtön megszerettem őket, nem volt ilyenből probléma. Nem emiatt lett vége, hanem egészen más dolog miatt. Nekem nem okozna gondot elfogadni egy férfi gyermekét, de az tény, hogy jobb átélni az első nagy dolgokat egy hozzám hasonló "tapasztalatlan" emberrel.
2012. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukám is elvált, gyerekes pasihoz ment hozzá, vagyis apukámhoz. :)

De sok gond volt emiatt köztük.


Én biztos, hogy nem szívesen mennék bele ilyesmibe. Ha mondjuk az anyuka meghalt, az teljesen más. De egy válás után azért több probléma adódik.

2012. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam ez gond volt, valóban. Ha megtudtam, hogy a pasinak van gyereke, inkább nem kezdtem vele. Egy kivétel volt, de meg is bántam. A pasi minden szabadidejét a lányával töltötte, én csak a második helyen álltam. Ráadásul napi szinten beszéltek telefonon az anyjával, elég barátságosan. Nekem ez sok volt, Valahogy felesleges harmadiknak éreztem magam. Igaz, esküdözött, hogy nem fognak kibékülni, de azért egy gyerek elég komoly összetartó erő. És az exfeleség mindig áskálódni fog, szóval szerintem ez gond. Nem elsősorban a gyerek, hanem inkább az, hogy ilyen komoly kötelék van köztük egy másik nővel.

Az én szüleim elváltak, és tudom, hogy emiatt elég nehéz újrakezdeni, mind a nőnek, mind a férfinak. Állandó veszekedés van a gyerekek miatt. Mert az "új szülő" általában bele akar szólni a gyereknevelésbe, vagy ha konfliktus van, a szülőnek nehéz dönteni, hogy melyik oldalra álljon.

2012. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Még az jutott eszembe, hogy sokan talán azért békülnek ki ezzel a helyzettel, mert nincs önbizalmuk, és úgy gondolják, hogy nem találnak egyedülálló pasit.
2012. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!