Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, ilyenkor mi van?!

Figyelt kérdés

Pár hónapja mentünk szét exemmel. Van egy kicsi gyermekünk is. Tegnap iszogattunk, és lefeküdtünk egymással.

Szeretem úgy, mint embert, meg a gyermekem apját, le is tudnàm élni vele az életem, de mégsem azzal a végigsöprő szerelemmel szeretem.

A szingli hónapok alatt összejöttem egy férfivel, vele hetente többször is összejárunk, nem virágokat szedni. Iránta is érzek valami szerelemszerűt, erős testi-lelki vonzalomnak nevezném leginkább. Szexen kívül vannak más programjaink is, jól érzem magam vele. De titokban tartjuk a kapcsolatunkat, mert felesége, gyerekei vannak. (Igen, savazzatok, ilyen kötschögök vagyunk.)

Exemmel mèg nem beszéltünk az éjszakáról. Veletek volt ilyen, ha igen, akkor mi lett a vége?


2017. júl. 23. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudsz ilyenkor tükörbe nézni? Milyen példát mutatsz így a gyerekednek?

Remélem titokban r..bncokdsz, de nyugi, ezt úgyis megérzi a gyereked.


Miért nem lehet lezárni a gyerek apjával a kapcsolatot végleg, és egy SZINGLI pasit találni?! Ennyire bonyolult lenne ez?

Ezek szerint már ehhez az egyszerű dologhoz is egy bizonyos értelmi szint szükséges.

Csak sajnálni tudom azt a szerencsétlen gyereket, hogy ilyen szánalmas emberek veszik körül.

2017. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

erre mondják, hogy csöbörből vödörbe...


én nem kavarnék nős, családos emberrel.


vagy ha igen, nem csalnám meg a szeretőmet az exemmel.


és gondolnék a gyerekemre, hogy ő miben fog felnőni, milyen morális karaktert lát meg majd az anyjába.


és számolnék azzal is, mi van, ha becsúszik egy gyerek a szeretővel vagy az exszel való szexelések során... a nemi betegségekről nem is beszélve.

2017. júl. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most mutatsz negatív példát a gyereknek, az van. Falhoz is csaphatnád ennyi erővel.

31/f

2017. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A karma szemét dolog, hú de be fogsz sz.opódni.
2017. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy te mekkora ribnc vagy! Jézusom, tükörbe tudsz nézni?!
2017. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!