Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Több esetben előfordult már velem, hogy sétálgattam lányokkal akikkel randiztunk vagy már párkapcsolatban voltunk. Gyakran megesett, hogy beszélgetünk és beszélgetés közben kiszólnak és becsmérlő megjegyzést tesznek mások, ruhájára, külsejére, hajára, kedvére stb. Ez még oké, de olyan hangerővel, hogy meghallja az akire megjegyzést tesznek, majd azonnal folytatják a beszélgetést ahol abbahagytuk. Aki ezt csinálja az miért ? Zavarba akarnak hozni ilyenkor, vagy azt akarja, hogy nekikugorjanak, lássák megvédem-e őket ? Tényleg nem tudom, hogy ez miért van, elég kellemetlen. Veletek volt már ilyen vagy ismertek ilyet ?

2017. jún. 20. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez elképesztő.

Azonnal megszakítanám a kapcsolatot az ilyennel.

2017. jún. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
En is siman megmondom a velemenyem. Miert ugrana neki barki a csajodnak ilyen ki aprosag miatt? Velemenyszabadsag van. Az ilyen csajok nem gatlasosak,jo ledz veluk az agyban.
2017. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A női irigység legszebb példája :)
2017. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosem csináltam ilyet a barátnőim társaságában sem, nem hogy a párom mellett. Valószínűleg az ilyen lányok külsejére buksz.
2017. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem csak női tulajdonság, ez már nagyon durva általánosítás. :)

Nekem a (férfi) párom is simán csinál ilyet, időnként olyan hangerővel tud véleményezni szembejövőket, hogy pislogok. Ő akkor viselkedik így (önkéntelenül, csak én tapasztaltam ki :) ), ha más miatt frusztrált hangulata van, és valakin le kell vezetnie. Nem agresszív típus amúgy, azért szoktam nagyokat pislogni, ha ilyen napja van. :D


Egyébként szerintem senki nem ugrik a másiknak ilyen beszólogatásért, hacsak nem a falkában járkáló tesáknak szólsz be... Inkább azt tételezem fel, hogy az adott nők a frusztráltságot vezetik le így. Ez lehet irigység, szimplán fáradtság, és persze, személyiségből adódó rosszindulat is...

Így visszagondolva, én akkor viselkedtem így, mikor munkahelyi dolgok miatt voltam pattanásig feszülve - igaz, akkor azon is elsírtam magam, hogy mászik a légy. :D

2017. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem kezdenék olyannal, de még csak nem is barátkoznék olyannal, aki másokat, IDEGENEKET így becsmérel és minősít a semmiért.
2017. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyiknek sem volt a homlokára írva egyébként, így ez, hogy milyen külsőre bukom....nem tudom 2 ilyen barátnőm teljesen máshogy nézett ki. Általánosítani, meg nem általánosítok, csupán arról van szó, hogy a nők érdekelnek, Haverok barátok nem csináltak ilyet, így nem is volt mi zavarjon.

Nekem egyszerűen tényleg az a furcsa, hogy ennyi erővel kb meg is szólíthatná őket és úgy mondhatná. Nyilván nekem is van, hogy van véleményem, de nem mondom, mivel nincs dolgom a járókelőkkel.

2017. jún. 20. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!