Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ezt hogy rendezitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ezt hogy rendezitek el magatokban?

Figyelt kérdés

Ugye manapság elég népszerű a hármasozás, aztán nyilván meg is értem(annak ellenére, hogy nem lennék benne semmilyen módon férfi létemre), hogy sokaknak bejön, két ellentétes nemű kényeztesse.

Viszont mit érez a pár azon tagja, akinek osztoznia kell?

Bi esetén értem, hogy oké, de nem zavar titeket, hogy a pasitok osztozik rajtatok?

Vagy hogy kell ezt elképzelni?


2017. júl. 23. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan néoszerű, mint gondolod,ax sokan fantáziálnak róla
2017. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ha a párom ilyet kérne akkor jó eséllyel szakítanék. Nekem ez kétszemélyes dolog, és ha ő azt akarná hogy más is megdugjon, akkor az nekem azt jelentené hogy már nem szeret.

De szerencsére ezzel ő is ugyanígy van. Az előzőeknél pedig még nem volt ekkora divat -vagy csak okostelefon előtt kevesebbet neteztem- így ott még beszélgetés szintjén se merült fel soha.

N

2017. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja ha nőt akarna mellém akkor is ugyanezt gondolnám hogy mert nem szeret, és kevés vagyok neki. Plusz féltékeny is lennék.

De ezért is szakítanék

#2

2017. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Engem is izgat, de nem próbálnám ki kapcsolatban. Maximum szingliként 2 szimpatikus pasival.

Párom elutasítja az egészet, én meg szeretem őt, és nem akarnám hogy más érintse úgy ahogy csak nekem szabad. És azt sem akarnám hogy úgy lásson hogy más ér hozzám. Szerelem mellett ez elképzelhetetlen szamomra.

2017. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsére életem során nem volt olyan ember az életemben, aki erre vágyott volna.Ha akadt volna ilyen, egyszerűen továbblépek.Nem tolerálom a kapcsolatban 3.személy jelenlétét sem nyíltan, sem titokban, sem rendszeresen, sem alkalmilag.Ahol erre van szüksége valamely félnek, ott már bajok vannak a kapcsolattal.Bár ezt sokan nem ismernék be, akkor sem, ha megkínoznák miatta.Itt is tagadja sok ember.Unalomba fulladt kapcsolatot ezzel helyrehozni nem lehet.Ez nyílt beismerése a nem monogámiának, az ilyen embernek meg nem kéne párkapcsolatban élni.
2017. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem olyan népszerű, mint sokan gondolják. Egy szűk, de hangos kisebbség miatt tűnik sokkal gyakoribbnak, mint amilyen.


Férfi vagyok, de szigorúan monogám. A fantáziámban persze tetszik a felviaalanó kép, hogy én meg két nő. De egy kósza gondolatnál több nem kellene. Rengeteg érzelmi, kapcsolati peoblémához vezethet egy pár mindjét tagjánál, és soha nem próbálnám ki, ennél minden kapcsolatom többre értékeltem, és minden párom fontosabb volt, hogy kockára tegyen a kapcsolatot.


Szerencsére a párjaim is így voltak vele, egy barátnőm sem érzett ellenállhatatlan vágyat a hármas iránt

2017. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Én simán kipróbálnám, de kapcsolatfüggő. A mostani barátnőmmel úgy mennék csak bele, ha előbb 2 nő-1 férfi felállás lenne. Utána jöhetne fordítva. De volt már olyan barátnőm, akinél egyszerűen látni akartam, hogy vadul be 2 férfitől, mert annyira szexuális volt a kisugárzása és csak szexnek tekintette volna a dolgot.
2017. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az én barátom se akart még ilyet, pedig alapvetően sok mindent kipróbál velem. kérdeztem is, hogy ez érdekli-e. mondta hogy nem. ha később érdekelné nem mennék bele amúgy, mert nekem kifejezetten ellenemre van. önmagában nem kell a szex, csak azzal akarom, akit szeretek, ezért nem lenne élvezetes számomra.

ha erőltetné, hogy légyszi légyszi, akkor már én is szakítanék, mert nagyon felb aszna, ha nem fogná fel hogy nem. :D

2017. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!