Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáltatok már csúnya emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltatok már csúnya emberrel összejönni? Pl amiatt, mert nem volt esélyetek a szebbeknél?

Figyelt kérdés

Tudtátok, hogy nem szép, nem az esetetek, mégis úgy gondoltátok egy próbát megér?

Meddig voltatok együtt? Egyátalán lett belőle valami?


2017. júl. 23. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, aki nem tetszik, akire nem jó ránézni.

Illetve, akivel nem tudok büszkén menni az utcán.

Tudom hogy nagyon sokat számít a belső, de azért nem árt ha szép a nő, akivel vagyok.

2017. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Párom pontosan ezen a véleményen van, igaz nem az a bókolós fajta, de ilyen kis - kis megjegyzésekkel mindig érzem, hogy engem nem csak azért választott mert szeret, hanem mert tetszem neki.


Pl egy neki nem tetsző lányra mondja:

'Van nekem ízlésem azért' stb, tehát valóban furcsa, amikor olyat hallok valaki összejön valakivel úgy, hogy nincs meg köztük a vonzalom.

2017. júl. 23. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
semmi értelme úgy összejönni valakivel, hogy nincs szexuális vonzalom. de sokan belemennek a kényelem és egyéb okok miatt.
2017. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A jó szex, tartalmas kapcsolat és a szépség nem jár kézenfogva.
2017. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mégis jó ránézni a másikra nem?
2017. júl. 23. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkin vannak szép részletek amin szívesen elidőz a tekintet és mindenkiből ki lehet hozni a szebb énjét, ha éppen ez a cél.
2017. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig feltunoen jo pasim volt. ( Mivel nem nezek ki rosszul a pasik szerint.) De kb 10 eve volt eloszor olyan pasim,akihez nem vonzodtam. Talalkozgattunk es amikor lett szex,az minden addiginal fenomenalisabb volt. Aztyn kb fel ev mulva szerelmes lettem bele es szerettem volna,ha hozzamkoltozik,aztan kesobb hazassag es gyerek lesz.


De aztan vege lett sajnos nehany vegzetes felreertes miatt. Tanulsag: mindig reszletesen meg kell beszelni egymassal a kapcsolatban az elvarasokat es szabalyokat. Meg igenis ki kell mondani az erzeseket.


Aztan ezutan is csak olyan pasikkal jartam-( idovel elettarslett mind ), akik nem jottek be. De hazassagot ,gyereket es orokke tarto boldogsagot szerettem volna.


Szoval nekem egyszeruen a luxust jelenti,h valaszthattam volna jo pasit,de nem. Ugy vagyok vele,h mindent ki kell probalni az eletben. Ez egyfajta perverzseg. Nem tudom jobban megmagyarazni. Sose engedtem,h barki eltartson,mindig is dolgoztam. Az ajandekokat is midig ugyanolyan ertekben viszonoztam.


Ezt sok notarsamnak ajanlom! Az elet sokkal szebb parkapcsolattal!

N

2017. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek utolsó!

Milyen félreértések voltak ha szabad megkérdeznem?

2017. júl. 24. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!