Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nektek tényleg tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek tényleg tetszik fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-73pafJ9RFg


Arra gondolok, ahogy rázzák a feneküket (főleg) a refrénnél. Egyáltalán nem vagyok maradi vagy ilyesmi, egyszerűen elgondolkoztatott, hogy számotokra ez tényleg annyira szexi? Tetszenek azok a nők, akik így "viselkednek" (akár csak klippekben)?

Gondolom nem a heteró nőknek rázzák a feneküket, de elgondolkodtam, hogy ez tényleg ennyire vonzó lenne?



2017. júl. 24. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik, hogy táncol. Egy tüzes latin tánc ritmusra mindig szexi. A twerk amúgy nem jön be, ha csak abból áll valami hogy rázza. De itt speciel, csak arra a negyedes ütemre tolják, daraboltan ami igen, vonzó.
2017. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem a csípőmozgás/hastánc az ami nagyon tetszik.


(nézd a nénit 1:01-nél!! :D)


A seggrázás önmagában nemigazán.

2017. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, a férfiaknak általában tetszenek a jó alakú, fiatal nők. Az viszont személy szerint nekem nem tetszik, hogy lassan minden dalt erotikával akarnak eladni. De biztos bejön, mert hatalmas nézettsége van ezeknek a szar számoknak.
2017. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó csajszi, de ez a seggriszálás nagyon gáz, és inkább komikus mint izgató...
2017. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
Van az a kulturális közeg, ahol ez vonzó... :DD
2017. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy szexi... Azzal semmi gondom, ha a hálószobában, csak nekem előad egy lassú-izgató sztriptízt a barátnőm, de ez a s.ggrázás kiábrándító. Mintha azt mondanák: "nézd, zenéhez nincs tehetségem, az énekhangom mint egy hörghurutos szamárnak, de te, hülye férfi, úgyis élvezni fogod a klipet, mert rázom benne a s.ggem!"
2017. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Mielőtt bárki más kérdezné, megkérdem én. "Mi ez a pusztító alpáriság ?" :,D

31/f

2017. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt kínos és kiábrándító csakúgy, mint a rúdtánc, ami számomra nem más mint egy legitimált r**anckodás. A latin csajok amúgy sem jönnek be nekem a jellegtelen mogyoró szemükkel, turcsi orrukkal és c***ny bőrükkel, de ez a tánc egy érzéki hamvas szöszitől sem lenne sokkal izgalmasabb. Lehet csak én vagyok romantikus alkat, de sztem az egész kontra produktív és ezzel az erőltetett ripacskodással elveszti a titokzatos szexuális töltetét egy csajnak. Sokkal jobban felizgat, ha ugyanilyen sportos popsival, bögyös cicikkel egy árnyékos, nyugis helyiségben szendén nekem esik, de én magam vetkőztetem le és nem ő kínálgatja magát. Ezért sem értettem sose, hogy mi a vonzó a sztriptíz táncban is.
2017. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek ezek a lányok sem, meg a fenékrázásuk sem. Nekem ezek közönségesek.
2017. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!