Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek tetszik semleges/taszító, ha egy lány chokert hord?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tudja, mi a choker, leírom, hogy a feszes nyakláncokról beszélek, mint pl az alábbiak:

[link]


Azért kérdezem, mert hallottam már férfitől azt, hogy nyakörv, meg nyolc éves kor fölött gáz, de olyat is, hogy csinos. Kíváncsi lennék, melyik vélemény van többségben :)


2017. júl. 19. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Bár hozzátenném, hogy ez is akkor mutat jól, ha a lány stílusa is illik hozzá.


Tehát egy kimaszkírozott hatalmas műkörmös lányon nehezen tudnám elképzelni.

2017. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az összhatás számít, de alapjában véve tetszik.
2017. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Chokerből is sokféle van. Akár nemesfémből is, cicababáknak.


Szép női nyak kell hozzá, mivel odavonzza a tekintetet.

2017. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Csak nagyon kevés nönek áll jól, mert tökéletes nyak kell hozzá - és jóformán nincs olyan nö, akinek ne lenne valami szépséghiba a nyakán.
2017. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Jól érzed magad ha rajtad van ? Az összkép és a kisugárzásod az ami számít. Viseld bátran.
2017. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is csak kislányokon tudom elképzelni, nőkön elég gáz szerintem. Bár ha belegondolok, talán csak azért, mert a 90-es évek elején az összes lány ovistársam ilyet hordott. :D Szóval arra gondolok, hogy talán csak az emlékeim miatt tartom gáznak, mert az maradt meg bennem, hogy ez ilyen gyerekékszer. x)
2017. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem arra a kinyújthatós, ruhós műanyagra gondolok, inkább szép anyagú, pl bársony, vagy hasított bőr darabokra :)

Nekem sem tökéletes a nyakam, közelről sek egy hattyúnyak, de én nagyon szeretem hordani.

2017. júl. 19. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:

hihetetlenül szexi tud lenni :)

mondjuk ezt is tudni kell viselni, szóval akinek kiemeli a szépségét, egy ilyen feltűnő kiegészítő, akkor az viselje. aki kis tömzsi nyakkal rendelkezik, amire nem biztos hogy jó felhívni a figyelmet, az inkább ne hordja.

De akinek jól áll, tényleg nagyon ki tudja emelni a szépséget, szerintem

2017. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!