Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan felejtenétek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan felejtenétek el?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki eleinte úgy tűnt udvarol nekem, de mostanában mint ha egy másik munkatársnőnk körül legyeskedne. Az elején nem tetszett különösebben, de a folytonos udvarlása, figyelmessége felkeltette az érdeklődésem. Vissza is jeleztem, hogy ő is érdekel, de most meg mint ha egyáltalán nem érdekelném. Továbbra is kedves, és beszélgetünk, de az udvarlás része elmarad. Lehet hogy taktika, lehet hogy nem, lehet, hogy kezdetektől nem gondolta komolyan, nem érdekel igazán, nem szeretem a játszmákat, nem fogok olyan busz után futni ami nem vesz fel. Viszont rosszul esik, hogy mással látom, féltékeny vagyok, mert tényleg nagyon bejön nekem. Együtt dolgozunk, úgyhogy elkerülni nem tudom.


Ti mit tennétek? Hogy legyek közömbös iránta?


2017. júl. 24. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél a kolléganőd széke alá fingó párnát , mikor a srác menne vele beszélgetni, pörköljön csak oda egyet.
2017. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te imádod a játszmákat, különben nem zavarna, hogy más körül legyeskedik. Több oka lehet ennek: pl nincs kedve veled kínlódni, mert nem látja mikor adod meg magad. Ez esetben viszont nem biztos, hogy ő a hűség szobra, ami mondjuk pont a kapcsolat elején nem annyira érdekes. Ha a magadénak akarod, akkor rá kell startolni és le kell vadászni. Asszem erre komoly esélyed van.
2017. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem szeretem a játszmákat, ha szeretném akkor taktikáznék,élvezném a húzd meg ereszd el játékot, de egyszerűen csak el akarom felejteni. Arról nem tehetek, hogy tetszik, és ezért zavar ha mással látom.


Elég nyíltan jeleztem, hogy szabad az út, semmit nem kéne kínlódnia velem.Más tetszik inkább neki, van ilyen. De nem akarom e miatt rosszul érezni magam.

2017. júl. 24. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!