Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ezután? Hogyan felejtenétek el őt?

Figyelt kérdés

4-5 hónapja nagyon jóba lettem egy férfival, nagyon vonzódtunk egymáshoz, de nem volt ez párkapcsolat-járás. Egyszerűen csak ha megláttuk egymást akkor forrt a levegő közöttünk.

Én 2 hónapja szerelmes lettem belé, titokban csakis.

Egyre többet találkoztunk munka kapcsán, de nem volt közöttünk csók, vagy szex.

Egy kis flört vagy egy kis simogatás, vagy többször adódott hogy megpuszilt váratlanul de nem az arcomat számat, hanem a kezem vagy volt rá eset hogy a lábam is.



Néhány napja pedig megbeszéltük hogy találkozunk ( nem munka kapcsán) Fel vitt egy lakásba, azt hittem a szüleivel él, de ezt máig nem tudom, azt tudom már hogy az a hely az nem úgyan az ahol lakik, na mindegy megtörtént, szeretkeztünk, nagyon jó volt mindkettőnknek, tele volt romantikával, kedvességgel szenvedéllyel, mindennel amit ellehet képzelni, másnap találkoztunk, mosolyogtunk, nem vertem én se ő se nagy dobbra, minek is kellene, na és akkor annyit kérdezett hogy hogy vagy...hát jól :) azok után, de most...vártam a hívását de semmit.

Eddig, hiszen hívott, és amikor bele szóltam ledöbbentem de nem csak én hanem az aki hívott is. Kiderült hogy az élettársa, együtt vannak 6 éve, és van egy 9 hónapos kislányuk. Nem hittem a füleimnek, kérdezte ki vagyok, válaszoltam neki, mondta hogy mit akarok én az ő párjától...igazából válaszolni sem tudtam mert egyből új kérdést tett fel, honnan ismerem stb stb

Ledöbbentem, én nem szóltam semmit sem hogy mi volt, és mi nem, mert nem akarok bajt, és tudom hogy mennyire tud fájni egy nőnek ez.

Nem tudom mit kellett volna tennem, vagy mondanom, vagy ezek után mi lesz VELEM??

Én csak egy áldozat vagyok, de tele vagyok lelkiismeret furdalással, gyűrű nem volt az ujján soha, soha nem kérdeztem meg hogy nem foglalt-e, és én úgy érzem hogy szint úgy ahogy ő én is adtam alá a lovat, és így kerültünk ágyba.

Én legszívesebben most sírnék, kitépném a szívem, tele voltam hiú és naiv ábrándokkal.

Én nem akarok mártirkodni de nagyon fáj ami történik most velem. én csak egy szexre kellettem, minden szép és jó dolog amit kiejtett csak egy hazugság volt, de mire volt neki ez jó?? Miért kellett velem játszania??


2014. aug. 14. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, csak egy szexre kellettél neki...
2014. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy velős és gyors menet volt:( És akkor itt a kérdés,miért is szemetek a pasik. Nem tudom én mit tennék a helyedbe de ha találkoznék vele vagy csak látnám akkor naagyon,de nagyon megmondanam a véleményem. Csúnya dolgot csinált,de amúgy nem ez az első ebben a világban. Sajnállak téged is,de leginkább a feleségét és gyermeküket.. Tönkre van menve az életük...innentől már nem lehet menteni.. Hát én azért valamennyire próbálnék beszélni a feleségével de nem sok esélyt látni rá,hogy szóba állna veled..
2014. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amint mondtam, már a kérdésben is semmit sem mondtam neki!

Ja a nő hozzá tette hogy telefon ellenőrzést tart, csak az autómnak a neve lett beírva névnek... és ami gyanús felhívja. Nem mondtam semmit, és nem is fogok, el döntöttem. Egyrészt nem akarok kavarni.

2014. aug. 14. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy beszélnék vele, vagy ha az túl nehéz, akkor levelet írnék neki, amiben megkérném, hogy valjon színt az élettársával szemben, és ha nem teszi, akkor te fogsz vele beszélni vagy írni neki. Nekem ez lenne innentől a korrekt. Így legalább én a helyes dolgot tenném egy elb..ott helyzetben.
2014. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!