Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a férfiak, hogy a nők feltétel nélkül elfogadják őket?

Figyelt kérdés
Nem értem, mi értelme lenne 25 évesen egy olyan férfival időt töltenem, aki sem testileg, sem lelkileg nem hoz pluszot. Munkájában egy gyenge közepes, nulla karrierlehetőséggel. Miért kellene egy nőnek ebbe belemennie? Egy olyan férfival időt tölteni, akinek a kirándulás gondolata már nem tetszik, autóval menni pedig a luxus kategória nála, ami kivitelezhetetlen. Mondjátok meg, egy ilyen férfivel mi a pozitívum? Miért jó vele? Együtt éljük a gyötrelmes, kilátástalan életét?
2017. júl. 24. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell olyannal együtt lenni, akihez nem vonzódsz testileg-lelkileg. De tanuld meg tisztelni az embereket, kisanyám. Lehet, hogy neked nem karrier egy villanyszerelő, gipszkartonos, tanár, tűzoltó, könyvtáros, akármi hasonló állás, míg neki ez az álma és élvezettel űzi a hivatását. Nem a karrier a lényeg, hanem a hivatástudat te. :)

A kirándulás remek és az is, ha van valami hobbija az embernek, amibe a másikat is könnyen bevonhatja. A legfontosabb, hogy legyen közös érdeklődés és a kommunikáció ne a felszínes ratyiságokban merüljön ki.

Ne provokáld a népet, nagyon béna vagy.

Te mit tennél bele a kapcsolatba?

2017. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd 23 éves vagyok Páromnak se jogsija se autója

Busszal járunk mindenhova és Boldogog vagyunk

Jah és Gyári sori dolgozó

2017. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ilyet érett, normális lelkületű ffi nem vár ek, ahogy ilyen nő sem.
2017. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván a kérdező nem a senkiháziakra gondolt, hanem azonos szintűre magával.
2017. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
A normális haladó kapcsolat pedig elvárásokon alapul. Nyilván nem akar szalag mellett elrohadni, hanem vannak tervei. Nem mindenki akar családot, lehet neki a terve olyan pár, aki valamiben teljesen pótolhatatlan.
2017. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem elvárás, de remélem te is olyan egzisztenciával rendelkezel mint a leendő szőke herceged. Az peddig hogy egy "gyenge közepes" gondolom egy átlagos gyári munkás vagy az első válaszoló által fesorolt munkák valamelyikét végzi. Egyik sem rossz :) Nem értem mért kell ezért ennyire mélyen lenézned őket, nálam az álomférfi minden belső tulajdonságai mellett egy tanár :'D (hmm... talán mert én is az szeretnék lenni). A kirándulás alatt én arra gondoltam hogy hegyetmásztok, esetleg elmentek a rétre kempingezni, de tovább olvasra rájöttem hogy te ebben is valami pénzen nyaralást látsz :DD Nem feltétlen kell annak lennie... Helytelenül használod a szót, épp az az eredeti értelembe vett "kirándulás" ahol nem autóval mész.


Mi pozitívum? Színt visz az életembe, megértjük egymást. Egybefonódik a gyötrelmes és kilátástalan (ezt írtad... nem de?) sorsunk és szebbé válik :) Ha az általad felvázolt nyomorban megtalálom a társam, akkor többé nem fogok már nyomorogni, holott a te szótáradban csak akkor kezdene a nyomorgás. Érzéketlen, anyagias öhöhmmm... vagy.

2017. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te nem az embereket szereted hanem a sikert és a pénzt. Bizonyos értelemben én is ilyen voltam. Csak a külső, azt mondtam: a nő nekem minimum topmodell, persze nagy cicikkel. Ja és persze nem kell olyan aki nem olyan tanult mint én. Kimaradt az életemből a szerelem. 30/ffi.
2017. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
73%

Te mit mutattál fel eddig, hogy ilyen magas elvárásaid vannak? Gondolom p_csa nadrágos insta képek a legnagyobb érdemeid közt van.

Egyáltalán, hogy jöttél össze vele, ha se a külseje, sem egyéb nem tetszik rajta? Fizetett egy piát?

Szálj le a magas lóról kisanyám.

2017. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
19:57 : Mit vársz egy kilátástalan helyzetben tengődő embertől? Húzod magaddal még őt is? Szerintem a legtöbb nőnek már a féfi előnytelen testalkata sem tetszik, nemhogy emellé még semmiben sem tud pluszot adni. Semmiből nehéz valamit csinálni.
2017. júl. 24. 20:20
 10/16 A kérdező kommentje:
20:16 : Összejönni vele? Dehogy! Egyszer "randiztunk", azóta folyamatosan próbálja felvenni velem a kapcsolatot. Nem értem hogyan tudnám anélkül a tudtára adni, hogy nem érdekel, hogy ne legyek közönséges. Egyszerűen képtelen észrevenni rajtam, hogy taszít. Tipikus első barátnős...
2017. júl. 24. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!