Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a férfiak, hogy a nők feltétel nélkül elfogadják őket?

Figyelt kérdés
Nem értem, mi értelme lenne 25 évesen egy olyan férfival időt töltenem, aki sem testileg, sem lelkileg nem hoz pluszot. Munkájában egy gyenge közepes, nulla karrierlehetőséggel. Miért kellene egy nőnek ebbe belemennie? Egy olyan férfival időt tölteni, akinek a kirándulás gondolata már nem tetszik, autóval menni pedig a luxus kategória nála, ami kivitelezhetetlen. Mondjátok meg, egy ilyen férfivel mi a pozitívum? Miért jó vele? Együtt éljük a gyötrelmes, kilátástalan életét?
2017. júl. 24. 19:25
1 2
 11/16 anonim válasza:
57%
Akkor szakíts vele, fôleg az ô érdekében aztán keress egy gazdag tatát aki minimum igazgatói beosztásban van te le_opod a szôrös farkát ô meg fizeti a szolit, meg a többi f_szaságaidat kivéve ha csak nincs karriered. Szállj magadba te mennyivel vagy jobb mint ô?
2017. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Akkor meg mi a probléma? Nem kell neked ez egyértelmü mond meg neki, hogy pá puszi nem vagy az esetem és viszlát. Arra azért kiváncsi lennék, hogy nekede milyen munkád van, esetleg karriered.
2017. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy "ég veled, ne keress többet" üzenet után, ne válaszolj többet se hívására, se üzenetére. Tiltsd is le, ahol tudod (facebook, üzenetküldő szolgáltatások, okostelefonon telefonhívás, sms is tiltható).
2017. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem van autóm. Suzuki. Full extrás. 3 éve vettem újonnan. Van pénzem kirándulni is. Pillanatnyilag nincs kivel.
2017. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Válaszreakció arra, mint amikor a nő kijelenti, hogy "kövér vagyok, narancsbőröm van, szőrös is vagyok, de ide nekem a jó pasit". Egyenjogúság van, tehát nem kéne pampogni emiatt, ugyanis ez is velejárója.
2017. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy ilyen kijelentéseket tesz, hiszen neki nem lehet anyagi gondja, pocsék melója, mindenképp CSAK az alakjában lehet valami visszaütő >.>
2017. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!