Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől még lehet komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még lehet komoly kapcsolatot tervez?

Figyelt kérdés

Eddig ha valaki komoly kapcsolatot akart tőlem, soha nem küldtek még a találkák előtt a hasukról képet, illetve nem is sütöttek el perverzebb poénokat, vagy nem voltak huncut beszólások. Ha ezeket tapasztalom, lehet csak le akar feküdni, vagy ettől még lehet tényleg komolyan gondolja? Társkeresőn kezdtünk el beszélgetni. Az első tervezett találkozást lemondta, de már ajánlott fel új időpontot találkozásra. Tudja, hogy egyéjszakás kalandban nem vagyok benne, bár egyszer poénosan megjegyezte, hogy ugye többéjszakásban igen? Szóval kicsit félek, gyerekkoromban molesztáltak és megijeszt a szituáció hogy valaki majd rámnyomul élőben, szinte ismeretlenül. Vagy csak én pánikoltam be, ez még normális ismerkedéskor?

18/L, 22/F



2017. júl. 24. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

"megijeszt a szituáció hogy valaki majd rámnyomul élőben"


ennek ellenére neked mégis ez a pózer hülye gyerek kell.

minden rosszindulat nélkül mondom, hogy meg is érdemled ha rád nyomul!

szerintem van még olyan pár száz ezer fiatal a korosztályodból akiből lehet válogatni, akkor neked miért pont ő kell?

ja mert a kinézet az ami számít, buta kislány vagy még.

2017. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a kinézet számít :) De köszönöm, hogy mélyebb ismeret nélkül butának nevezel. Még nem volt kapcsolatom, ezért kértem a segítségeteket, hogy ez így normális-e vagy sem. Tehát akkor nem, bár szebben is meg lehet ezt mondani.
2017. júl. 24. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

akkor mi számít? el ne kezdj nekem papolni arról, hogy a belsője így meg úgy stb...most komolyan aki egyből a testéről küldözget neked képeket, és utalgat a szexre, és te ezek ellenére benne lennél egy randiban, az butaság.

ez szimplán a korodból és a tapasztalatlanságodból ered.

szóval ha nem a külseje ami megfogott téged, akkor mesélj kérlek mi az ami miatt te ezek után még benne lennél a randiban?

mert egy normális (ezt sem bántásból írom) csaj ilyenkor szépen csendben kihátrál, ha csak nem a szexi hasáról küldött képekre ráizgult, és a szexre való utalások felkeltették a fantáziáját.

2017. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd, ezt embere válogatja.

Én pl szoktam viccelődni és utalni szexuális dolgokra, de a stílusom ilyen. Ami a szívemen az a számon, őszintén! De tényleg!

Tudom, úriember nem viselkedik úgy mint én. De nem is akarom megjátszani magam. Jól érzem magam a bőrömben, mondjuk úgy, sokan csak lazának kezelnek el.. De attól mert poénra veszem néha a szexualitást, nem vagyok egy olyan srác aki keresné az egy éjszakás kalandokat, sosem izgatott, hogy minél több csajt fektessek meg. Minek? Nem leszek tőle több.. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy nem minden az aminek látszik.

Egy tanács, mindenképpen olyan helyre menjetek ahol vannak mások is, ahol te magad is biztonságban érzed magad. Az első "éles" találkozó után úgyis átértékeled magadban a srácot, és eldöntöd, hogy akarsz-e vele többet találkozni, vagy sem.

2017. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mielőtt elítéltek ismét indokolatlanul, már közöltem vele hogy nem akarok találkozni se beszélni, de még mindig próbálkozik, és emiatt átfutott rajtam a gondolat, hogy lehet én vagyok túl ijedős, aki nem ismeri a szokásokat.
2017. júl. 24. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!