Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontosak az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontosak az alábbi dolgok, ha valaki komoly kapcsolatban él, vagy komoly kapcsolatot keresve ismerkedik?

Figyelt kérdés

Külső: mennyire tolerálható, elfogadható, vagy esetleg szerethető ha valakinek van felesleg a testén, ha valakinek van "pocakja", vagy esetleg testi hibája?


Mennyire fontos, hogy valakinek vannak céljai, és számít e, ha ezek csak egyszerű célok? Ha nem akar feltétlen magas végzettséget szerezni, de dolgozni és fenntartani magát önállóan igen.


Mennyire fontos, ha valaki kimutatja az érzelmeit, ha van humora, és kifejezi tettekkel vagy szavakkal, hogy ő egy törődő, és másokra odafigyelő ember?


És szerintetek, ha valaki egy komoly kapcsolat iránt érdeklődik, legyen akár nő, akár férfi, hol érdemes, avagy hogyan érdemes próbálkoznia? Sokszor halljuk ugyan, hogy a sors majd elénk hozza az igazit, de ez olyan tündérmesésen hangzik.


Leszögezem, nem akarok veszekedést, a másik nem szidását sem, és sztereotípiákat és általánosítást olvasgatni sem, mindenkitől szubjektív, egyéni vélemény akarok, hogy a többség ezeket hogyan látja.



2017. márc. 2. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

1. a pocak nem egyenlő a testi hibával

testi hiba sokkal jobban tolerálható, mint egyeseknél a pocak és ha van rajtad felesleg

2. az nagyon fontos, hogy legyenek céljaid az életben

az, hogy kinek erről mi a véleménye, azt sz..rd le

3. a harmadik rész is fontos, hogy kimutassa az érzelmeit, ebből is látszik, hogy fejlett érzelmi intelligencia terén

4. nincs semmilyen sors, az ember saját maga alakítja az életét

a legfontosabb: te tudd pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezzen a leendő párod, gondolj csak ezekre, vonzd be a párod, és tegyél azért, hogy megtaláld

2017. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A ferfit eloszor egeszeben nezem, ha vonzonak latom osszessegeben, akkor nem fog zavarni, ha nem toketes minden egyes porcikaja kulon-kulon. A felesleg pl alapbol nem jon be, aki kover az ki van zarva, de volt mar atlagos alkatu parom kisebb pocakkal.

Egyszeru celok? Nem tudom, en szeretem, ha valaki mer almodni es tesz is erte. Nekem a legyen egy kis munkank atlagos fizukaval, panaszkodunk hogy de bar lenne erre-arra penzunk, aztan evente egyszer osszesporolunk egy belfoldi 4-5 napos nyaralasra elet nem jon be.

A harmadik pont alap, erzelmi analfabeta barat nem kell, tudja, hogyan kell eletben tartani a szeretetet egy kapcsolatban, mert egyedul nem leszek eleg hozza.

2017. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Enyhe felesleg, kisebb testi hiba nem baj, rajtam is van egy kis plusz. De legyen aktív, én is sportolok és odafigyelek, nem vágyom közös zabálásokra, viszont túrázásokra igen.

2. A célok a fontosak, nem feltétlenül a diploma. De jó ha képezi magát a szakterületén, olvas, művelt. Nekem ez fontos. És persze önállóan tartsa fenn magát ahogy én is magamat.

3. Igen, ezek jó dolgok.

4. A sorsnak segíteni kell néha: hobbik, tanfolyamok, munkahely, baráti kör, színház, könyvtár, kávézó stb.


N 39

2017. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A testi hibát és a felesleget nem egybe vonni akarom, hanem külön-külön nézve értem. És nem, nem a kövér, nagyon túlsúlyos emberre gondolok, hanem arra, ha valakinek van hasa, de nem látszik igénytelennek. Nem lapos a hasa, ámbár nem is kitűnő a túlsúly. És a keresetnél sem arra gondoltam, hogy kuporgatja a pénzét, hanem, hogy fenn tudja magát tartani, megengedhet magának dolgokat, vagy esetleg túl félretenni a keresetéből.
2017. márc. 2. 17:52
 5/9 A kérdező kommentje:

*tud


Hoppá, elírtam.

2017. márc. 2. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

-Kis testi hibákon soha nem akadtam fenn, ilyen pl. a kis pocak is. Csak a szélsőségek taszítanak, de abból minden: nem tudok vonzódni nagyon sovány, nagyon kövér, nagyon kigyúrt, nagyon macsó, nagyon feminin, stb. férfiakhoz.

-Számomra nagyon vonzó tulajdonság egy férfiban, ha ambiciózus. És ennek nálam része a diploma is. Egész egyszerűen egy diplomás ember messze könnyebben boldogul az életben, egy jó diplomával bármikor lehet új állást találni, a diploma gyakran jár együtt alkotó tevékenységgel. OK, lehet, hogy neked "egyszerű" céljaid vannak, de a "párkapcsolati piacon" több ezer diplomással kell versenybe szállnod és miért választana egy nő egyszerűbb célokkal, ha ott van előtte mondjuk egy következő potenciális Nobel-díjas? (Szélsőséges példa, de az én értékrendben sokkal vonzóbb az, ha egy férfi képes valami újat, maradandót alkotni, mint az, ha mondjuk megjavít egy autót.) Emellett pedig van igényem a műveltségre, tájékozottságra, olvasottságra, magas intellektuális igényszintre is. Ezt jellemzően értelmiségi férfiak körében szoktam megtalálni, viszonylag ritka, hogy egy szakmunkással mondjuk molekuláris biológiáról, vagy történelemről lehessen érdemben társalogni... Nyilván vannak kivételek, de azért ez ritka.

-A harmadik alap számomra.

-Velem így történt, tényleg elég hozta a sors a párom. Persze nyilván nem otthon ülve vártam, hanem rendszeresen kimozdultam, közösségbe jártam - így ismertem meg.

2017. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kis eséllyel jössz össze egy Nobel-díj várományossal, és szerintem a párok egymás közt nem molekuláris biológiáról beszélnek, vagy esetleg kvantumfizikáról, de értem mire gondolsz. Egyébként az egyszerű célok alatt nem műveletlen, és nemtörődöm alakra gondoltam. És a kérdésben szereplő személy, csak a tisztázás miatt, nem konkrét személy. Egyszerűen kíváncsiság, ki hogyan viszonyul.
2017. márc. 2. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:

1. A kisebb testi hibák elfogadhatóak, sőt szerethetőek is. A felesleg nem nagyon zavar, a kis pocak lehet aranyos is. (Most a végletekről nem írok.)

2. Az jó, ha van cél. Nem kell világmegváltásra készülni, de azért az ember ne csak "úgy legyen". Az egyszerű, reális célok még motiválni is tudják az embert.

Nem számít a magas végzettség, a lényeg inkább az, hogy el tudjunk beszélgetni, kommunikációra képes legyen, tehát az alapvető intelligencia sem árt. Munkával kapcsolatban az, ha dolgozik, és önállóan el tudja tartani magát (ahogy írtad), az teljesen megfelel.

Mondjuk, ha többre lenne képes, akkor ne hagyja magát (hacsak nincs valami különleges ok).

3.Fontos. Az érzelmek kifejezése véleményem szerint könnyíti a kommunikációt, aminek megléte alap egy kapcsolathoz.

4.Hol? A mai világban? Passz. Ezt én se tudom, de ha valaki megfejti ezt az örök titkot, akkor elmondhatná nekem is.

Hogyan? Sima beszélgetéssel lehet kezdeni, aztán ha jól mennek a dolgok, el lehet hívni valahova a kiszemeltet.

2017. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 7: Lehet, hogy általában a párok nem szoktak molekuláris biológiáról társalogni, de engem például érdekel a téma és örülök annak, hogy a párom is képben van (pedig nem ez a szakterülete). Írtam, hogy nekem MAGAS (valószínűleg az átlagnál magasabb) az intellektuális igényszintem ezért kerestem olyan társat, akinek szintén. NEKEM ez fontos. Másnak meg más.
2017. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!