Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindják, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindják, hogy a nők kevesebb visszautasítást kapnak?

Figyelt kérdés
Én rengeteg visszautasítást kaptam, csak nem feltétlen a kapcsolat legelején, hanem amikor komolyra fordultak volna a dolgok. Vagy már első randi után is. Csajok ti mit tapasztaltok?
2017. júl. 25. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az egészen más helyzet, amikor valakivel találkozol pár randi erejéig és érzed, hogy nem működik a dolog, mint az, amikor esélyt sem kapsz, csak lepattintanak.

Lelkileg sokkal könnyebb azt kezelni, hogy kaptál esélyt, de felsültél, mert akkor tudod min kell javítani, megkaptad az esélyt és ez motivál arra, hogy fejleszd magad.

A kapcsolatok zömét a férfiak kezdeményezik, ők tolják bele a sok energiát, az első randikon inkább a pasik szoktak elvérezni mint a nők. Aztán ahogy az idő halad, akkor a nőknek is egyre több energiát kell beletolni a kapcsolatba, előtérbe kerül a kreativitásuk, szervező készségük, a férfiak tudatosan visszavesznek és várják, hogy a másik fél mit reagál, nagyon sok nő itt bukik el, nem érzi mikor kell odatennie magát.

2017. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem is utasítottak már vissza.

Ebből páran végül meggondolták magukat és újra próbálkoztak volna.

Csak akkor már én pattintottam le őket.

2017. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk volt, hogy sok év után a csajom "bénácska" közeledését elutasítottam, mert nem volt kedvem és nagyon bénán próbálkozott, ami lehervasztott és ő erre teljesen kiakadt, mert még életében nem utasították vissza.

Hát igen, az embernek meg kell tanulnia ezt.

2017. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De kamu! Szexre a legtöbb nő kellene,de ha kapcsolatról van szó,egál..
2017. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 ez a meggondolták magukat dolog nagyon jellemző nálam is.
2017. júl. 25. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem 18 éves koromig minden srác visszautasított, aki nekem tetszett. És azért elég sokan tetdzettek nekem.
2017. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak elutasításban volt részem.


19/L

2017. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert kevesebbszer kezdeményeznek.

Ennyi.


21/L

2017. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- Egyrészt mert kevesebbszer kezdeményeznek (ennyit a feminizmusról)

- Másrészt mert sokszor több a férfi mint a nő, és még az átlag alattiakra is nagy az igény

- Harmadrészt mert ha komolyra nem is, de sexre attól még kellhet a nő egy adott pasinak

2017. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!