Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs önbizalmam, ezért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam, ezért nincs sikerélményem a lányoknál, ezért még kevesebb önbizalmam lesz. Hogyan lehet kitörni ebből az ördögi körből? 21/F

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nézz körbe a humoristák közt!Legtöbbjük nem egy férfiszépség és még a hírnév előtt lett párjuk.Volt nem éppen jóképű pasim és megfogott a stílusával és a humorával.Úgy,hogy vagy rágyúrsz a stílusodra és a kiállásodra-utóbbi férfinál sokat számít-,vagy szerzel olyan diplomát,amivel jó állást kaphatsz vagy gyúrsz a kinézetedre.Attól függ,milyen nő a zsánered.
2017. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

úgy, hogy lesz..rod a lányokat. önbizalmad saját magadtól lesz, nem mások dicsérete által.


tűzz ki egy célt, és váltsd valóra. ettől majd lesz önbizalmad, mert te magad éred el a célodat.

2017. febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

#2


Ezt hívják önámításnak, és ebből születik a rengeteg "én menő vagyok, csak mások nem tudják elfogadni a nagyságom" emberek.


#1


Régen vevők voltak a nők a humorra, mára sajnos a humor is módosult negatív irányba köszönhetően az alábbiaknak: Adam Sandler, Rob Schneider, Family Guy, "trollfész", Tibi atya, Kétfarkú kutya párt, Dancsó Péter stb.


Mára a régi humoristákat le se szarná a plebsz. Bean, Benny Hill, Galla Miklós, eredeti Lart Pour Lart, Holló Színház, BS&TH, "montipájton" már nem lennének azok, mert az "új jobb"...

2017. febr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Hármaskának sincs barátnője, sem önbizalma.
2017. febr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy sorba veszed a jelen helyzeted pozitívumait és eztán sz#rsz bele a végkimenetelbe.

30/f

2017. febr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4


Cáfolat helyett, csak személyeskedére futotta, látom.

2017. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Adam Sandler, Rob Schneider, Family Guy teljesen korrekt poénokat tol. Az megint más, hogy bizonyos értelmiségi szint is kell hozzá, hogy megértsd.

Tibi atya mindig is alja volt, ahogyan a trollfész és ehhez hasonló oldalak is.

Dancsó Péternek az elején volt 1-2 nyomokban mosolyogtató videója. Pár napja néztem párat belőle, teljesen egyetértek a (feltételezem egyre gondolunk) véleményeddel.

Jó szöveggel, de inkább kisugárzással, amihez persze korrekt beszélőke is párosul, simán felszedsz bárkit. BÁRKIT.

2017. febr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Remélem csak irónia volt az Sandler-Schneider poénokat "korrekt"-nek titulálása. A Family Guy még vicces is lehetne, ha


1.Nem lenne ennyi fingós-hányos gusztustalankodás

2.Mellőznék a "Peter arcon fingik másokat" poénokat

3."Ez pont olyan, mint mikor tüllszoknyában táncoltam Nixon elnökkel június negyedikén?"


De Sandler és Schneider nem viccesek. Sandler 1-2 filmben még az (ki nevel a végén), de általában nem az (Jack és Jill, Furcsa fickók a fedélzeten és a borzasztó Nagyfiúk).

Schneider viszont nem az. Primitív, bunkó poénokat szór, nem vicces ahogy kutyaként lehugyoz dolgokat vagy répává változik.


Régen én is humorosnak számítottam, de mióta a humor tetőfoka a fingás meg a "tipmikszűté" azóta nem. Bár régen is voltak olyan alacsony szintű "humorforrások" mint Szalacsi Sándor vagy a rettentő vicces bikicsunáj figura.

2017. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7


Amíg csak szavakban kell ezt előadni addig én is jó vagyok benne, de élőben... Úgy már nem.

2017. febr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Meg én alapvetően nem "felszedni" meg megfektetni szeretném a nőket, hanem kölcsönös szimpátia alapján kapcsolatot szeretnék. Valahogy ezt a poénokkal meg jó állással lényűgözést nem érzem kölcsönösnek.


Meg úgy érzem hely is egyre kevesebb van megismerni nőket. Középsuli még úgy ahogy olyan volt, de egyetemen már a legtöbbeknek már kialakult életük van, normális lányoknak barátaik, munkahelyen meg sokan nem akarnak elvből kapcsolatot. Nem panaszkodni akarok, csak kicsit kilátástalannak érzem a helyzetet. De köszönöm mindenkinek a választ!

2017. febr. 25. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!