Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem talál egy nő társat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál egy nő társat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 15:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mert nem keres társat.

31/f

2017. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem talál és kész! Nem kell ,hogy mindennek oka legyen. Az élet minden területén kb. 80%-ban a szerencse dönt.
2017. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 LazyJones ***** válasza:
Ezer dologtól függhet. Korosztály, külső, gondolkodás, stílus, habitus, hozzáállás.... Ha vannak konkrétumok, könnyebb válaszolni, de így, látatlanban...?
2017. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mert nem akar... nem minden nőnek kell férfi az oldalára.
2017. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"Egy nő csak akkor van egyedül, ha egyedül is akar lenni..."


Férfiként fel sem tudjuk fogni, h semi más dolgod nincs, csak létezni, max kicsit kedvesnek lenni, meg adni magadra, és sorban állnak a férfiak. napi x sms, exektől emg "barátoktól" msn üzenetek hada, ismerősnek jelölések stb.

kedves gesztusok, utcán, étterembe, pubba mindenhol...kedvesek veled mosolyognak megszólítanak.


Persze komolyat egyetlen nőnek sem könnyű találni...de azért lényegesebben magasabban van az önbizalmuk mint annak aki örül ha 10 ből 1 levelére írnak egyáltalán vissza...

2017. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1000 oka lehet!
2017. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mert még nem ismer engem.
2017. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert folyton csak a hibát keresed a másikban, méregeted egy számodra teljesen irreális ideálhoz, és közben a kisujjadat sem mozdítod, hogy az ő igényeinek megfelelj, igazodj hozzá. Valami ilyesmi.
2017. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én tegnap lettem 40, elegáns, csinos, tanult, értelmes nő vagyok normális egzisztenciával.

Hogy én miért nem?

- komoly kapcsolatot keresek: itt el is véreztek a barátság+extrát, szexet keresők vagy a puhagerincű házasok/barátnő mellett kikacsitgatók

- talán korosztály (sajnos tudom, hogy nagy milf divat van, de nem tudok érdemben mit kezdeni pl egy 30 évessel)

- elvált vagyok, én bevelem a gyermekem- simán megértem azokat, akik ezt nem tudják elfogadni

- a dohányzást nem tolerálom, a hozzám illő férfiak kb 30-40%a teszi

- nem tudok távkapcsolatot elképzelni, tehát inkább a főváros és agglomeráció, max 50 km


:)

2017. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
1001 oka lehet.-
2017. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!