Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem talál egy rendes 45...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál egy rendes 45 éves nő társat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Bovebben?
2016. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Túl kevés a potenciális partner.

Kevés a független negyvenes, aki hasonló korú partnert keres.

2016. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért egy 45 éves férfi. A mi korosztályunk nagy része házasságban él, akik nem, azok egy része nem is akar, egy része meg már lecsúszott, eligénytelenedett, másik része pedig annyira válogatós, hogy még 40-50 évesen is hisz a mesékben, és a királyfit várja fehér lovon.

Én sem akarok már társat, mert ezek a festett libák színházba akarnak járni, én meg inkább itthon kaszálok a tanyán, a zasszony meg főzzön és mosson addig, de az nem tetszik egyiknek sem. ;)

2016. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Talán mert túl magasak az elvárásai, miközben keveset nyújt?

Ahogy előttem már írták, egy ilyen korú férfi túl van a váláson, akkor kivert kutya. Esze ágában sincs mégegy nővel szóba állni, inkább él egyedül, és csak alkalmanként visz nőket haza.

Miközben a nőknek már sokszor extrém elvárásaik vannak. Sok nő ilyenkor már mindent megadna a volt férjéért, akit útált, de neki már nem kell.

Aki meg szóba állna vele, az egy ilyen volt férj. És kezdődik a történet elölről...

2016. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az eddig említetteken kívül még kisezer oka lehet. Például - és főleg - a külső. Hiába "rendes" valaki, előnytelen külsővel sokkal nehezebb társat találni. Ott kezdődik, hogy ebben a korban nagyon nagy a szórás: sokan "letagadhatnak" akár tíz évet is, mások meg akár tízzel is többnek néznek ki. Ezt befolyásolhatja a testalkat (sokakon jelentős túlsúly van már a fiatalok között is, de a középkorú nők közül nagyon kevés az, akinek nincs legalább "egy kis pocakja"). Meg az arc (ráncok, smink), a frizura, az öltözködés, az ápoltság stb.

Na és pont itt van a lényeg, bár közkeletű sztereotípia, de általában tényleg igaz: többnyire a kevésbé előnyös külsejűek a "rendesek". Ez mindkét nemre igaz, persze sok-sok kivétellel, azaz leegyszerűsítve "szép és rendes" és "csúnya és bunkó" is van szép számmal.

A másik fő oknak én az ismerkedési lehetőségek hiányát gondolom, mivel ez a korosztály diszkóba és hasonló helyekre nem igazán jár, a netes társkereséstől meg a többség idegenkedik. Annak az esélye meg, hogy mondjuk épp a könyvtárban/színházban/boltban összefut egy "rendes, 45 éves nő" valakivel, aki független, és akivel kölcsönös a szimpátia, aztán meg még össze is illenek... Hát, szerintem elég közel van a nullához.

2016. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!