Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csinálta meg párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálta meg párom, hogy mindig elérhetőnek mutatja a facebook chat?

Figyelt kérdés

Legtöbbször elérhető, párszor van, hogy kiírja, hogy mikor volt utoljára aktív, de van amikor több óráig aktívnak jelzi.

Érdekes mikor vele vagyok akkor sosem... Előfordulhat az is, hogy tényleg aktív ilyenkor?


2017. júl. 26. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha gyakran csekkolja akkor siman mutathatja vegig elerhetonek. Ugyanis altalaban utana meg minimum 10 percig aktivnak szokta mutatni.
2017. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom és nem is érdekel. Nem kéne ilyesmivel foglalkozni.
2017. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam be van kapcsolva mindig a wifi, ha megyek valahova rácsatlakozik valamire és olyan mintha végig aktív lennék. Közben meg lehet éppen alszok. Lehet ha veled van kikapcsolja, hogy más ne zavarja. Ilyeneken ne akadj fent.
2017. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem egészen biztos, hogy mikor velem van is rajta van a wifin, és én is mindig rajta vagyok, de nekem számol. Furi.

No mindegy, nem akadok fent, csak így nem tudom valójában mikor van fent. Gyakran biztos nem jár fel, hisz az üzenetemre 2 óra múlva válaszolt, és végig elérhetőnek jelezte, talán az lehet, hogy nem törli ki ott a megnyitott alkalmazások közül, és amíg ott van, addig olyan mintha fent lenne, fene tudja.

2017. júl. 26. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy idegesít mert így olyan mintha direkt nem reagálna az üzeneteidre vagy nem írna. Közben meg lehet nem is aktív. Ha nagyon zavar akkor beszéljétek meg, lehet választ is kapsz miért jelzi mindig úgy mintha fent lenne és te is megnyugodsz és nem agyalsz ezen.
2017. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akadj fent ennyire apróságokon, téged és a kapcsolatot is fel fogja emészteni.

Btw volt, amikor az éjszaka közepén írt rám egy barátnőm, hogyhogy fent vagyok ilyen későn? Reggel láttam, azt írta végig onlinenak mutatott.Pedig aludtam.

Ne foglalkozz vele szerintem túlságosan.

Ha fent is van, akkor mi van?

2017. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Írtam neki, és írta, hogyha fent van, úgyis ír, ne foglalkozzak vele, valószínűleg ő sem tudja, miért jelzi most aktívnak állandóan, miközben tegnap nem, és mint írta nem is foglalkozik vele.

Nem is az, hogy esetleg a fejemben volt, hogy ennyi ideig fent van, nem is lehetséges, hogy még éjjel 2-kor is, mikor megy másnap dolgozni, csak, azt hiszem, hogy húú hirtelen elérhető, és közbe meg nem, hanem majd csak 2 óra múlva ér rá :D Úgy ahogy valaki írta, zavaró

2017. júl. 26. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez velünk is megesik néha, a Messengernek van egy bugja, hogy néha beakad az aktivitás. Elég spontán jön elő és néhány napig megesett mindkettőnkkel és párom is és én is felreérthetőnek tartottuk, volt belőle beszélgetés. Igy jöttünk rá, hogy scripthibája van a Messenger jelenlegi verziójának. Amúgy is marha irritáló már ebben az alkalmazásban, hogy teletömik minden felesleges uccal, de az alapvető funkciók meg nem mennek megbizhatóan.
2017. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, elég sokszor beragad a Messenger és néha órákig tovább mutatja, hogy valaki aktív.

Velem és a barátnőmmel is megesett már, volt olyan, hogy mellettem aludt és meg felébredtem éjszaka, ránéztem a telómra és aktívnak mutatta őt, viccelődtünk is vele, hogy valaki biztos feltörte és épp nézelődött rajta (egyébként ez sem zárható ki).

2017. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek nekem is a feltörés ugrott be.

Barátnőmmel is épp beszéltük, hogy tele rakják tényleg mindennel, de alapvető funkcióit nem látja el, nevetséges.

2017. júl. 26. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!