Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, ami idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog, ami idegesít a párotokban?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, ami szakító ok, de ami zavar titeket a párotok viselkedésében, szokásaiban, beszédében, reagálásában stb...
2017. júl. 26. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. este állandóan elfelejt fogat mosni, és nekem kell emlékeztetnem egy héten legalább 3x. nem sértősik meg rajta meg semmi, csak idegesít hogy elfelejti.
2017. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Iszonyat makacs és sosem kér segítséget, ha rászakad a ház akkor sem....túl büszke! De, így szeretem!
2017. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, az hogy nincs.
2017. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Szerencsés vagy :)


Köszi a válaszokat.

Második: Tesóm olyan teljesen, mint a te párod.

2017. júl. 26. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen minden de imádom, ő is engem. Elfogadom ezért vagyunk még mindig együtt 😂😁😆
2017. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég feledékeny, és miatt sok ígéretét nem tartja be. Nem rosszból, hanem mert elfelejti. Ez akkor szokott baj lenni, ha fontos dolgot ígér meg, mert ha elfelejt mosogatni, na bumm. De amikor még nem éltünk együtt, és a nyaralásunkat tervezgettünk, felajánlotta, hogy fizeti a részem, mert tudta, hogy elég kevés ösztöndíjból élek ingyen gyakornokság mellett egyetemistaként, aztán tök elfelejtette, és mondta, hogy adjak neki oda x 10.000 Ft-ot jövő héten az utazásra...


Amik ilyen kisebb dolgok:

- néha nem tudja, mikor ne csüngjön a nyakamon, ne tapizzon, cirógasson (ha pl. otthonról dolgozom, akkor nem tudok úgy koncentrálni stb.)

- forgatja a szemét, ha nem az első határidőnaplót, füzetet, párnahuzatot stb. veszem meg a boltban, mert a mintája nem tetszik... gondolom, őt meg az idegesíti bennem, hogy ennyire fontos minden tárgynak a külalakja, ami körbevesz engem

- a köszönömre már reflexből azt válaszolja, hogy "van is mit", mert tinikorában viccesnek gondolta, aztán benne ragadt

2017. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Sokszor halogat dolgokat, és gyakran rágom a fülét, hogy intézze már el ezt-azt.

De ezen kívül nincs más.

2017. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. júl. 26. 17:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Néha kiakad a játékra és olyankor veszekszik a géppel :D


De a legzavaróbb, hogy elmegyünk túrázni - időkorláttal -, az első tíz kilométert elmászkálja, fényképezi a fél világot, aztán rájön, hogy basszus, lekéssük az utolsó ezt-azt (ami levisz a hegyről), és aztán rohamvágta. EZ tényleg piszok zavaró :)


Meg mikor éhes, akkor nagyon morcos tud lenni, jobb, ha hozzá se szólok.


De nekem is vannak hibáim, amiktől meg ő megy a falnak néha.

2017. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!