Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan dolog a párotokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog a párotokban, ami problémát okoz számotokra? (személyiség! )

Figyelt kérdés
Bármi, ami esetleg konfliktusokat szül, ami zavaró, amit nehezen toleráltok.
2016. nov. 8. 16:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Naiv volt, kemeny lett az emberekkel, ami szuper. Viszont én is kapok a bunkosagbol boven.
2016. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem igazán bízik magában, de dolgozunk rajta.
2016. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, jöhetnek még :)

Az én párom nem túl érdeklődő, míg én szeretem rendszeresen megkérdezni, hogy milyen napja volt, hogy érzi magát, hogy aludt addig ő ezt szökőévente csinálja, haha. :D viszont érezteti, hogy fontos vagyok neki, így nincs gond.

2016. nov. 8. 17:04
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létére sértődékeny a szentem és hihetetlen önérzetes tud lenni ennek köszönhetően vannak konfliktusok.
2016. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Nincsen ilyen...
2016. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Igen nagyon türelmetlen és veszekedős az emberekkel.Kellemetlen menni bárhová vele mert az úton a többi autóst anyázza, az üzletben az eladókat, az étteremben a pincért....

Pedig nem buta ,nem rossz ember,sajnosl idősebb" korára ilyen lett.

2016. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hajlamos kerülni a konfliktust, de egyre jobban megy neki a megoldás :)
2016. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen, van, de ezzel együtt szeretem, és igyekszünk, hogy jobb legyen.


Aki azt írja, hogy nincs ilyen, az hazudik, mivel akkor tökéletes ember lenne, és mint tudjuk, tökéletes ember nem létezik.


Még akkor sem, ha számunkra az, csak mivel a másikat szeretjük ezért elfogadóbbak vagyunk vele szemben.

2016. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kicsit lusta, ha takarításról van szó. Segít, csak olyan lassan lehet rávenni.
2016. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lassú mint egy lajhár, mindenkivel túl segítőkész, ezért folyton kihasználják. Hiperaktív a lelkiismerete, ezért magát hibáztatja akkor is ha más a hibás.
2016. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!